sq
Support Ukraine against Russian invasion

Bodog Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.96/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Bodog Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

$10

Tërheqje maksimale

$5 000 per week

Pros

 • Live Chat Available 24/7
 • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
 • Depozitat nga kriptovalutat pranohen
 • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash

Cons

 • Filtri i ofruesit të softuerit nuk është i disponueshëm
 • Opsione të limituara të tërheqjes
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha shtetet

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Portuguese
 • Spanish

Pagesat

Pagesa Minimale

$20

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • American Express
 • Voucher
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • Banorte
 • BBVA
 • Banco Azteca
 • Spei

Metodat e Tërheqjes

 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Voucher
 • Check
 • Bitcoin Cash

Koha e pagesës

 • credit / debit cards

  4-7 days

 • bank transfers

  3-5 days

 • cheques

  4-7 days

 • pending time

  24-48 hours

Më shumë për Bodog

Screenshot-e të Bodog

 • Bodog 1
 • Bodog 2
 • Bodog 3
Baste e-sportive në Bodog

Tek Bodog ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Bodog

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Bodog. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Bodog

Kazinoja Bodog ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Bodog është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Bodog

Aplikacioni i basteve sportive Bodog ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Bodog është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Bodog

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!