BetWinner Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

BetWinner Bonuset

Bonuset me Depozitë në BetWinner

Shqipëri
Cashable
Deposit Bonus: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 1
Bast: 5x
Rishikim
Shqipëri
Cashable
Deposit Bonus: 25% deri në BRL 206
Min Depozita: BRL 1
Bast: 5x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€1

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • 24/7 customer support
 • Handikapë aziatikë
 • Ndërtues i Basteve
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
 • Tërheqje të shpejta
 • Aplikacion mobile

Cons

 • Faqe interneti e ndërlikuar
 • Probabilitete të ulëta për bastet dytësore
 • Nuk ka PayPal të disponueshëm
 • Nuk ka Baste të shpejta
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha shtetet
 • Mbështetje ndaj klientit e ngadaltë

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Danish
 • Estonian
 • Hebrew
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Slovak
 • Turkish
 • Belarusian
 • Croatian
 • Slovenian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Albanian
 • Georgian
 • Mongolian
 • Kazakh
 • Macedonian

Më shumë për BetWinner

Screenshot-e të BetWinner

 • BetWinner 1
 • BetWinner 2
 • BetWinner 3
Baste e-sportive në BetWinner

Tek BetWinner ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në BetWinner

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin BetWinner. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë BetWinner

Kazinoja BetWinner ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga BetWinner është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni BetWinner

Aplikacioni i basteve sportive BetWinner ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni BetWinner është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të BetWinner

(1 Rishikimet)
Portugal Sharkgirl
8 /10

Pavarësisht se nuk kam një licencë në Portugali, më pëlqen të bastoj në Betwinner sepse ata kanë një gamë të gjerë sportesh dhe lloje të ndryshme bastesh. Përndryshe, faqja është pak e çuditshme dhe portugalishtja nuk është e mrekullueshme, por gjithsesi ia vlen.

Apesar de não ter licença em Portugal, gosto de apostar na Betwinner por ter uma diversidade grande de desportos e de tipos diferentes de aposta. De resto, o site é um bocado esquisito e o português não é grande coisa, mas ainda assim vale a pena.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Portugal. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!