Betway Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Betway Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€/£/$10

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • Massive selection of games
 • Mobile-friendly Design
 • Pagesa të shpejta
 • Varietet i pafund i mënyrave të pagesës
 • Nuk ka limit tërheqjeje

Cons

 • Pak gjuhë në faqen e internetit

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Swedish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Danish
 • Hindi

Pagesat

Pagesa Minimale

€/£/$10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • PayPal
 • instaDebit
 • eChecks

Koha e pagesës

 • ewallets

  24-48 hours

 • credit / debit cards

  3-5 days

 • bank transfers

  3-7 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  24-48 hours

Më shumë për Betway

Screenshot-e të Betway

 • Betway 1
 • Betway 2
 • Betway 3
Baste e-sportive në Betway

Tek Betway ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Betway

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Betway. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Betway

Kazinoja Betway ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Betway është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Betway

Aplikacioni i basteve sportive Betway ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Betway është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Betway Ltd.

Data e krijimit

2005

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Betway

(3 Rishikimet)
Sweden Nicholas
10 /10

Që kur isha fëmijë, më pëlqente shumë të luaja kumar me babin. Tani, falë betway, mund ta bëj këtë si i rritur nga komoditeti i divanit tim dhe gjithashtu të fitoj para. Unë vetëm mund të ëndërroja për këtë.

Ända sedan jag var barn har jag verkligen gillat att spela hasardspel med min pappa. Nu, tack vare betway, kan jag göra detta som vuxen från bekvämligheten av min soffa och tjäna pengar också. Jag kunde bara drömma om detta.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Sweden. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Colombia mmorti
8 /10

Ky është një nga faqet më të mira të basteve sportive që kam përdorur tashmë. E vetmja gjë që nuk është aq e mrekullueshme është seksioni i tyre i lojërave të kazinosë, i cili ka pak opsione. Por ju flisni për Betway dhe ata i njohin kudo.

Este es uno de los mejores sitios de apuestas deportivas que ya he utilizado. Lo único que no está tan bueno es su sección de juegos de casino, que tiene pocas opciones. Pero hablas de Betway y los conocen en todos lados.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Colombia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Colombia Abrahán
10 /10

Sipas mendimit tim, Betway është vendi më i mirë për të vendosur baste në të gjithë ueb-in. Ka një pamje shumë të sofistikuar dhe një koleksion të madh tregjesh sportive dhe bastesh.

En mi opinión, Betway es el mejor sitio para hacer apuestas en toda web. Tiene un visual muy sofisticado y una gran colección de deportes y mercados de apuestas.

I Vlerësuar: 2022-07-25

Automatically translated with Google Translate in Colombia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!