Betvole Rishikim

Përditësuar më: 01/16/2024
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Betvole Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Betvole

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në TRY 400
Min Depozita: TRY 50
Bast: 11x
Rishikim

Bonuset me Depozitë në Betvole

Shqipëri
Cashable
Bonus i Kthimit të Parave: 20% deri në TRY 10000
Min Depozita: TRY 20
Rishikim
Shqipëri
Cashable
Happy Birthday Casino Bonus: 1000 TRL deri në TRL 1000
Min Depozita: TRL 100
Bast: 1x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

TRY 20

Tërheqje maksimale

Not Stated

Pros

 • Good selection of games
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
 • Pagesa të shpejta
 • Shërbim ndaj klientit miqësor
 • Baste live

Cons

 • Zgjedhje e kufizuar e mënyrave të pagesës
 • Pak gjuhë në faqen e internetit
 • Nuk ka mbështetje telefonike

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Turkish

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

TRY 100

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bank transfer

Koha e pagesës

 • up to 24 hours

Më shumë për Betvole

Betvole e markës

Betvole është një libër sportiv që funksionon që prej 2024. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. Betvole ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

Betvole Screenshots

 • Betvole 1
 • Betvole 2
 • Betvole 3

Të mirat dhe të këqijat e Betvole

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e Betvole, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e Betvole janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Sport për të bast

Në Betvole Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Diversiteti i tenisit

Përjetoni bastet në të gjitha turnetë kryesore të tenisit, nga bari i Wimbledon deri te fushat e forta të US Open. Me Betvole ju mund të vini bast për lojtarët tuaj të preferuar, fituesit e ndeshjeve ose të vendosni rezultate në ngjarjet kryesore ATP dhe WTA.

Baste NBA

Bashkohu në bookmaker për një aventurë elektrizuese bastesh NBA. Nga lojërat e sezonit të rregullt deri tek aksionet e playoff-it, Betvole ofron një shumëllojshmëri bastesh.

Futboll Betvole

Basstilet ofron mundësi të pafundme për baste futbolli. Eksploroni një lojë e gjerë, nga Premier League në Kupën e Botës. Me Betvole Shqipëri mund të vini bast në ndeshjet e UEFA Champions League, La Liga, Serie A dhe Bundesliga. Zgjidhni nga bastet për rezultatet e ndeshjeve, lojtarët e lojtarëve ose golat totale.

Baste të drejtpërdrejta Betvole

Platforma e bën bast live më të mirë duke dhënë përditësime të shpejta dhe duke ndryshuar shpejt shanset. Kjo i bën bastet e tyre të drejtpërdrejta të dallohen, duke e bërë atë më emocionues dhe më të drejtpërdrejtë sesa ato që ofrojnë librat e tjerë sportivë.

Kazino si një veçori shtesë

Betvole shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Baste celulare Betvole

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

Betvole Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve TRY 20 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bank transfer

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bank transfer

Siguria dhe Licencimi

Betvole njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Curacao, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të Betvole është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

Total Gaming Solutions B.V.

Data e krijimit

2013

Kontakte

Rishikimet

Betvole Player Reviews

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!