sq
Support Ukraine against Russian invasion

Betpark Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Betpark Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

₺20

Tërheqje maksimale

₺ 900 000 per month, ₺ 300 000 per week, ₺ 100 000 per day

Pros

 • Optimized for Mobile
 • Baste live
 • Sporte virtuale

Cons

 • Vonesa në pagesa
 • Pak gjuhë në faqen e internetit

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Turkish

Pagesat

Pagesa Minimale

Not Stated

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Visa
 • Envoy
 • CEP Bank
 • Bank transfer
 • Jeton Wallet
 • CMT Cüzdan
 • Papara
 • Paygiga
 • Aninda Credit Card
 • Cryptopay
 • Maksi-Banka
 • Hizli QR

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • Envoy
 • CEP Bank
 • Bank transfer
 • Jeton Wallet
 • CMT Cüzdan
 • Papara
 • Paygiga
 • Aninda Credit Card
 • Cryptopay
 • Maksi-Banka
 • Hizli QR

Koha e pagesës

 • 1-3 working days

Më shumë për Betpark

Screenshot-e të Betpark

 • Betpark 1
 • Betpark 2
 • Betpark 3
Baste e-sportive në Betpark

Tek Betpark ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Betpark

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Betpark. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Betpark

Kazinoja Betpark ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Betpark është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në Betpark

Falë transletimit live në bastevënësin Betpark, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e Betpark në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Pronar

Hit Entertainment B.V.

Data e krijimit

2016

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Betpark

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!