Betobet Rishikim

Përditësuar më: 01/12/2024
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Betobet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Betobet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Bonuset me Depozitë në Betobet

Shqipëri
Cashable
Monday Bonus: 100% deri në EUR 200
Min Depozita: EUR 10
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit
Shqipëri
Cashable
Baste Falas: 10 USD deri në USD 10
Min Depozita: USD 20
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit
Shqipëri
Cashable
Bonusi Ringarkohet: 50% deri në USD 200
Min Depozita: USD 10
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Kode promovimi

Kodet promovuese të disponueshme

4 of 5

Betobet kodet promocionale

Përmbledhje

Min Depozita

EUR 10

Tërheqje maksimale

EUR 5000

Pros

 • 24/7 customer support
 • Një gamë e gjerë e seleksionimit të lojërave
 • Shumë monedha të disponueshme
 • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale
 • Shumëllojshmëri lojërash

Cons

 • Nuk ka transmetim live
 • Jo të gjitha kushtet dhe afatet janë përkthyer në opsionet gjuhësore që ofrohen në faqen e internetit
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha shtetet
 • Libër sportiv relativisht i ri

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • French
 • Chinese
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Turkish
 • Arabic

Më shumë për Betobet

Betobet e markës

Betobet është një libër sportiv që funksionon që prej 2024. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. Betobet ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

Betobet Screenshots

 • Betobet 1
 • Betobet 2
 • Betobet 3

Të mirat dhe të këqijat e Betobet

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e Betobet, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e Betobet janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Kodet promocionale

Nëse po kërkoni për kodet promocionale të Betobet në Shqipëri, keni ardhur në vendin e duhur. Ne kemi kërkuar në internet duke kërkuar të gjitha bonuset më të mira dhe ofertat e regjistrimit që mund t'i përdorni për të përfituar sa më shumë nga bastet dhe lojërat tuaja. Ne kemi mbledhur të gjitha kodet e promovimit të Betobet.

Sport për të bast

Në Betobet Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Futboll Betobet

Basstilet ofron mundësi të pafundme për baste futbolli. Eksploroni një lojë e gjerë, nga Premier League në Kupën e Botës. Me Betobet Shqipëri mund të vini bast në ndeshjet e UEFA Champions League, La Liga, Serie A dhe Bundesliga. Zgjidhni nga bastet për rezultatet e ndeshjeve, lojtarët e lojtarëve ose golat totale.

Baste për gara me kuaj

Bashkohu në Betobet Shqipëri për një përvojë bastesh në garim me kuaj. Bëhuni gati për një sërë opsionesh bastesh, duke përfshirë trifectas: fitoni, vendosni ose shfaqni baste.

Diversiteti i tenisit

Përjetoni bastet në të gjitha turnetë kryesore të tenisit, nga bari i Wimbledon deri te fushat e forta të US Open. Me Betobet ju mund të vini bast për lojtarët tuaj të preferuar, fituesit e ndeshjeve ose të vendosni rezultate në ngjarjet kryesore ATP dhe WTA.

Baste të drejtpërdrejta Betobet

Platforma e bën bast live më të mirë duke dhënë përditësime të shpejta dhe duke ndryshuar shpejt shanset. Kjo i bën bastet e tyre të drejtpërdrejta të dallohen, duke e bërë atë më emocionues dhe më të drejtpërdrejtë sesa ato që ofrojnë librat e tjerë sportivë.

Kazino si një veçori shtesë

Betobet shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Aplikacioni i basteve

Betobet Aplikacioni celular, i disponueshëm për pajisjet iOS dhe Android, është krijuar për bastorët që preferojnë të vendosin baste në lëvizje. Ai ofron një mënyrë të thjeshtë për të vendosur baste, për të ndjekur bastet dhe për të hyrë në gamën e plotë të opsioneve të basteve nga kudo, në çdo kohë. Aplikacioni integron të gjithë funksionalitetin e platformës së basteve në një ndërfaqe celulare miqësore për përdoruesit.

Baste celulare Betobet

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

Betobet Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve EUR 10 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Neosurf

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Neosurf

Siguria dhe Licencimi

Betobet njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Curacao, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të Betobet është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

Counder B.V.

Data e krijimit

2020

Kontakte

Rishikimet

Betobet Player Reviews

(3 Rishikimet)
Ecuador Strangerfromthepast
6 /10

Nëse kujdeseni vetëm për shumëllojshmërinë dhe funksionalitetin e basteshkruesve, do t'ju pëlqejë Betobet. Por nëse doni diçka më shumë, me mbështetjen e klientit dhe shumëllojshmërinë e pagesave, ky operator është shumë i kufizuar.

Si solo te importas con la variedad y la funcionalidad de las casas de apuestas, el Betobet te va a gustar. Pero si quieres algo más, con soporte al cliente y variedad de pagos, este operador es muy limitado.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Ecuador. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

India Zlata
4 /10

Depozova 5000 ₹ në betobet dhe fitova 10 mijë, por kur u përpoqa të tërhiqesha, më duhej të prisja për 2 ditë. Mbështetja e klientit më tha të prisja pasi të dërgoja një kërkesë, për të më thënë më vonë se kërkesa ime është refuzuar.

I deposited ₹5000 at betobet and won 10k, but when I tried to withdraw, I had to wait for 2 days. Customer support told me to wait after I sent a request, to tell me later that my request has been rejected.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in India. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ecuador Guadalupe
6 /10

Nëse kujdeseni vetëm për shumëllojshmërinë dhe funksionalitetin e basteshkruesve, do t'ju pëlqejë Betobet. Por nëse doni diçka më shumë, me mbështetjen e klientit dhe shumëllojshmërinë e pagesave, ky operator është shumë i kufizuar.

Si solo te importas con la variedad y la funcionalidad de las casas de apuestas, el Betobet te va a gustar. Pero si quieres algo más, con soporte al cliente y variedad de pagos, este operador es muy limitado.

I Vlerësuar: 2022-07-25

Automatically translated with Google Translate in Ecuador. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!