BetNow Rishikim

Përditësuar më: 01/12/2024
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

BetNow Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në BetNow

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në USD 200
Min Depozita: USD 10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Bonuset me Depozitë në BetNow

Shqipëri
Cashable
2nd Deposit Bonus: 150% deri në USD 225
Min Depozita: USD 20
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit
Shqipëri
Cashable
Refer a Friend Bonus: 250 USD deri në USD 250
Bast: 5x
Rishikim

Kode promovimi

Kodet promovuese të disponueshme

2 of 4

BetNow kodet promocionale

Përmbledhje

Min Depozita

USD 10

Tërheqje maksimale

USD 5000 per day, USD 20000 per month

Pros

 • 24/7 customer support
 • Lojëra live me ndarës letrash
 • Kazinoja është e përshtatshme për Bitcoin
 • Kompania fokusohet si në kazino ashtu edhe në baste sportive
 • Shumëllojshmëri e gjerë e opsioneve të bast-vënies

Cons

 • Vetëm një ofrues lojërash

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

USD 5

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Bank Wire Transfer
 • Bank Draft
 • Bitcoin
 • Moneygram
 • Direct Deposits

Koha e pagesës

 • up to 24 hours

Më shumë për BetNow

BetNow e markës

BetNow është një libër sportiv që funksionon që prej 2024. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. BetNow ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

BetNow Screenshots

 • BetNow 1
 • BetNow 2
 • BetNow 3

Të mirat dhe të këqijat e BetNow

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e BetNow, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e BetNow janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Kodet promocionale

Nëse po kërkoni për kodet promocionale të BetNow në Shqipëri, keni ardhur në vendin e duhur. Ne kemi kërkuar në internet duke kërkuar të gjitha bonuset më të mira dhe ofertat e regjistrimit që mund t'i përdorni për të përfituar sa më shumë nga bastet dhe lojërat tuaja. Ne kemi mbledhur të gjitha kodet e promovimit të BetNow.

Sport për të bast

Në BetNow Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Diversiteti i tenisit

Përjetoni bastet në të gjitha turnetë kryesore të tenisit, nga bari i Wimbledon deri te fushat e forta të US Open. Me BetNow ju mund të vini bast për lojtarët tuaj të preferuar, fituesit e ndeshjeve ose të vendosni rezultate në ngjarjet kryesore ATP dhe WTA.

Baste për gara me kuaj

Bashkohu në BetNow Shqipëri për një përvojë bastesh në garim me kuaj. Bëhuni gati për një sërë opsionesh bastesh, duke përfshirë trifectas: fitoni, vendosni ose shfaqni baste.

Basketboll për të bast

Çoni bastet e basketbollit në lartësi të reja. Përdorni mundësi nga ligat lokale deri te lojërat ndërkombëtare. Me basteshkruesit, mund të vini bast për gjithçka, nga rezultatet e lojërave deri te golashënuesit më të mirë.

Kazino si një veçori shtesë

BetNow shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Baste celulare BetNow

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

BetNow Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve USD 10 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  Neteller
 • Bank Wire Transfer
 • Bank Draft
 • Bitcoin
 • Moneygram

Siguria dhe Licencimi

BetNow njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Curaçao, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të BetNow është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

BetNow.eu

Data e krijimit

2015

Kontakte

Rishikimet

BetNow Player Reviews

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!