Betmotion Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
MGA MGA
Gibraltar Gibraltar
Curacao Curacao
Isle of Man Isle of Man
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Betmotion Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Betmotion

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 150% deri në USD 40
Min Depozita: USD 5
Bast: 7x
Rishikim
Kodi Bonusit

Kode promovimi

Kodet promovuese të disponueshme

1 of 2

Betmotion kodet promocionale

Përmbledhje

Min Depozita

$5/€5/R$20

Tërheqje maksimale

$3 000 per week

Pros

 • 24/7 customer support
 • Lojë e menjëhershme
 • Shumë monedha të disponueshme
 • Shumëllojshmëri lojërash

Cons

 • Kufi tërheqjeje i ulët
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha monedhat
 • Tërheqje të ngadalta

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Portuguese
 • Spanish

Pagesat

Pagesa Minimale

$5/€5/R$20

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Ukash
 • Bitcoin
 • Intercash

Koha e pagesës

 • ewallets

  24-48 hours

 • credit / debit cards

  not offered

 • bank transfers

  3-7 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  48-72 hours

Më shumë për Betmotion

Screenshot-e të Betmotion

 • Betmotion 1
 • Betmotion 2
 • Betmotion 3
Baste e-sportive në Betmotion

Tek Betmotion ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Betmotion

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Betmotion. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Betmotion

Kazinoja Betmotion ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Betmotion është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Betmotion

Aplikacioni i basteve sportive Betmotion ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Betmotion është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Vision Media Service N.V.

Data e krijimit

2009

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Betmotion

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!