sq
Support Ukraine against Russian invasion

Betmatik Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Betmatik Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Bonus i Kthimit të Parave: 15% deri në Not stated
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Bonus i Kthimit të Parave: 100% deri në 500 TRY
Min Depozita:
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

Not Stated

Pros

 • 24/7 customer support
 • Chat live
 • Aplikacion mobile

Cons

 • Nuk ka mbështetje telefonike

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • German
 • Russian
 • Turkish

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

Not Stated

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • CEP Bank
 • Bank transfer
 • Havale
 • Banka Havalesi

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • CEP Bank
 • Bank transfer
 • Havale
 • Banka Havalesi

Koha e pagesës

 • 3 - 5 days

Më shumë për Betmatik

Screenshot-e të Betmatik

 • Betmatik 1
 • Betmatik 2
 • Betmatik 3
Baste live në Betmatik

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Betmatik. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Betmatik

Kazinoja Betmatik ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Betmatik është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në Betmatik

Falë transletimit live në bastevënësin Betmatik, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e Betmatik në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni Betmatik

Aplikacioni i basteve sportive Betmatik ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Betmatik është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Feel So Good B.V

Data e krijimit

2016

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Betmatik

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!