Betmaster Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Betmaster Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në Betmaster

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 200
Min Depozita: Not stated
Bast: Not stated
Rishikim

Bonuset me Depozitë në Betmaster

Shqipëri
Weekly Cashback Bonus: 10% deri në 14 000 BRL
Min Depozita: Not stated
Bast: 1x
Rishikim
Shqipëri
Cashable
Baste Falas: 20 EUR deri në EUR 20
Rishikim
Shqipëri
Cashable
Weekend Bonus: 100% deri në EUR 150
Min Depozita: EUR 20
Bast: 10x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€50 000 per month

Pros

 • Pranohen bitcoin
 • Gamë e gjerë valutash
 • Handikapë aziatikë
 • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
 • Oferta nga MMA
 • Tërheqje të shpejta
 • Sporte virtuale
 • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë

Cons

 • Opsione të Limituara Pagese
 • Tarifat e tërheqjes së parave
 • Kufi i ulët i tërheqjes ditore
 • Nuk ka mbështetje ndaj klientit 24 orë në ditë
 • Mbështetje ndaj klientit e ngadaltë

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Greek
 • Bulgarian
 • Hungarian
 • Turkish
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Simplified Chinese
 • Azeri
 • Uzbek

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • iDEAL
 • Neosurf
 • Bitcoin
 • Skrill 1-Tap
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash
 • Sticpay
 • CashtoCode
 • Venus Poin
 • Ethereum
 • Tether
 • Apple Pay
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • MIR
 • XMR
 • ADA(Cardano)
 • NEO coin
 • Binance Coin
 • Bitcoin SV
 • XIN (Infinity Economics)

Koha e pagesës

 • up to 24 hours

Më shumë për Betmaster

Screenshot-e të Betmaster

 • Betmaster 1
 • Betmaster 2
 • Betmaster 3
Baste e-sportive në Betmaster

Tek Betmaster ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Betmaster

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Betmaster. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Betmaster

Kazinoja Betmaster ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Betmaster është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Betmaster

Aplikacioni i basteve sportive Betmaster ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Betmaster është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Reinvent N.V.

Data e krijimit

2018

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Betmaster

(2 Rishikimet)
India IndieGamer
2 /10

Në përgjithësi, betmaster i mirë i faqes, një skemë e tillë që e ndërlikojnë me një proces verifikimi të pamundur, vetëm për t'ju thënë në fund që nuk mund të verifikoni llogarinë tuaj për t'u tërhequr. 👎

Overall good site betmaster, such a scheme that they complicate it with impossible verification process, only to tell you in the end that you can’t verify your account to withdraw. 👎

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in India. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Greece crazydan
8 /10

Betmasrer Nëse përjashtoni mungesën e bisedës live 24 orëshe, betmaster është një nga krijuesit më të mirë të basteve. Ka një shumëllojshmëri të gjerë garash dhe shanse të mira.

Betmasrer Αν εξαιρέσει κανείς την έλλειψη 24 ώρου live chat, το betmaster είναι μία από τις καλύτερες στοιχηματικές. Έχει μεγάλη ποικιλία αγώνων και καλές αποδόσεις.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Greece. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!