sq
Support Ukraine against Russian invasion

BetBoro Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (2)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

BetBoro Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 50% deri në €100/£100/$100/R$50
Min Depozita: €20/£20/$20/R$50
Bast: 8x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

€1

Tërheqje maksimale

€/£/$ 2 500 per 48 hours

Pros

 • Huge Selection Of Games
 • Mobile-friendly Design
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Shërbim ndaj klientit miqësor
 • Transmetim Live
 • Faqe interneti miqësore për përdoruesin
 • Sporte virtuale

Cons

 • Nuk Ka Mbështetje Telefonike

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • German
 • Portuguese
 • Spanish
 • Slovak
 • Turkish
 • Farsi
 • Arabic

Pagesat

Pagesa Minimale

€10

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Ukash
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • WireCard

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • WireCard

Koha e pagesës

 • ewallets

  24 hours

 • credit / debit cards

  3-5 days

 • bank transfers

  3-7 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  24-48 hours

Më shumë për BetBoro

Screenshot-e të BetBoro

 • BetBoro 1
 • BetBoro 2
 • BetBoro 3
Baste e-sportive në BetBoro

Tek BetBoro ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në BetBoro

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin BetBoro. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë BetBoro

Kazinoja BetBoro ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga BetBoro është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni BetBoro

Aplikacioni i basteve sportive BetBoro ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni BetBoro është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Webmedia Development N.V.

Data e krijimit

2013

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të BetBoro

(2 Rishikimet)
Singapore Kadaileri

Më pëlqen faqja e internetit e BetBoro. Ofertë e mirë për baste sportive dhe esports me shanse të mira. Nuk jam tërhequr ende, por mendoj se janë të drejtë dhe të drejtë dhe nuk presin ndonjë problem

I like BetBoro’s website. Good offer for sports betting and esports with good odds. Haven’t withdrawn yet, but I think they’re fair and square, and don’t expect any problems

Reviewed: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Singapore. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Portugal Stephanie

Kazino Betboro me një gamë të mirë lojërash. Ajo ka një shumëllojshmëri të gjerë bastesh, të cilat ju lejojnë edhe të bastni për Oscars. Kazinoja gjithashtu ka disa opsione lojërash dhe aplikacionet celulare funksionojnë mirë. Unë rekomandoj.

Betboro casino, com uma boa oferta de jogos. Tem uma grande variedade de apostas, que permitem até para apostar nos Óscares. O casino também tem várias opções de jogo e as aplicações para telemóvel funcionam bem. Recomendo.

Reviewed: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Portugal. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!