sq
Support Ukraine against Russian invasion

Betboo Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Betboo Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

R$20

Tërheqje maksimale

€70 000 per week

Pros

 • Massive selection of games
 • 24/7 customer support
 • Pyetje dhe Përgjigje të shumta
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive

Cons

 • Mbështetje ndaj klientit e ngadaltë

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Turkish

Pagesat

Pagesa Minimale

R$40

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Fast Bank Transfer
 • Boleto
 • Transferencia Bancaria Local
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Skrill 1-Tap
 • Bank transfer

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • EcoPayz
 • Skrill 1-Tap

Koha e pagesës

 • ewallets

  24-48 hours

 • credit / debit cards

  2-5 days

 • bank transfers

  3-7 days

 • pending time

  0-24 hours

Më shumë për Betboo

Screenshot-e të Betboo

 • Betboo 1
 • Betboo 2
 • Betboo 3
Baste e-sportive në Betboo

Tek Betboo ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Betboo

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Betboo. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Betboo

Kazinoja Betboo ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Betboo është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Betboo

Aplikacioni i basteve sportive Betboo ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Betboo është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

ElectraWorks Ltd.

Data e krijimit

2004

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Betboo

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!