sq
Support Ukraine against Russian invasion

BetandYou Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 6.23/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

BetandYou Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€1

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • Optimized for Mobile
 • 24/7 customer support
 • Bast me 1 klikim
 • Shkëmbim Bastesh
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Shumë mënyra depozitimi
 • Përzgjedhje të shumta lojërash, duke përfshirë shumëllojshmëri të lojërave live me ndarës letrash
 • Faqe interneti miqësore për përdoruesin
 • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
 • Tërheqje brenda 24 orëve

Cons

 • Nuk Ka Mbështetje Telefonike
 • Faqe interneti e ndërlikuar
 • Nuk ka aplikacion celular për iOS
 • Disa kufizime nga shteti

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Danish
 • Dutch
 • Estonian
 • Hebrew
 • Hungarian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Slovak
 • Turkish
 • Belarusian
 • Croatian
 • Farsi
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Malaysian
 • Albanian
 • Georgian
 • Azeri
 • Kazakh

Pagesat

Pagesa Minimale

€1.50

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Boleto
 • Multibanco
 • QIWI
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • SafetyPay
 • Siru Mobile
 • BPay
 • ECOBANQ
 • Dash
 • Papara
 • Ethereum
 • Monero
 • Tether
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Tron Coin
 • Bitcoin gold

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Dash
 • Jeton Wallet
 • Sticpay
 • Ethereum
 • Monero
 • Tether
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • Tron Coin

Koha e pagesës

 • ewallets

  0-1 hours

 • card payments

  1-7 days

 • bank transfers

  3-5 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  0-72 hours

Më shumë për BetandYou

Screenshot-e të BetandYou

 • BetandYou 1
 • BetandYou 2
 • BetandYou 3
Baste e-sportive në BetandYou

Tek BetandYou ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në BetandYou

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin BetandYou. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë BetandYou

Kazinoja BetandYou ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga BetandYou është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni BetandYou

Aplikacioni i basteve sportive BetandYou ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni BetandYou është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të BetandYou

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!