Bet9ja Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Nigeria Nigeria
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Bet9ja Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

100 NGN

Tërheqje maksimale

9999999 NGN

Pros

 • Optimized for Mobile
 • Unlimited Withdrawals
 • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit

Cons

 • Mbështetja ndaj klientit nuk është e disponueshme 24 orë në ditë

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

1000 NGN

Metodat e Depozitave

 • ATM
 • Quickteller
 • Sterling Bank USSD
 • UBA Bank USSD
 • Interswitch
 • GT Bank
 • Polaris Bank
 • OPay
 • NIBSS
 • Zenith
 • Providus Bank
 • FirstMonie
 • Heritage Bank
 • Fidelity Bank
 • Access Bank
 • PalmPay
 • Stanbic IBTC

Metodat e Tërheqjes

 • Bank transfer

Koha e pagesës

 • 24 banking hours

Më shumë për Bet9ja

Screenshot-e të Bet9ja

 • Bet9ja 1
 • Bet9ja 2
 • Bet9ja 3
Baste e-sportive në Bet9ja

Tek Bet9ja ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Bet9ja

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Bet9ja. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Bet9ja

Kazinoja Bet9ja ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Bet9ja është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Pronar

KC Gaming Networks Limited

Data e krijimit

2013

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Bet9ja

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!