Bet365 Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Bet365 Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

R$20

Tërheqje maksimale

R$100 000

Pros

 • Ndërtues i Basteve
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Modifikim i Bastit
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Kufij të lartë të basteve
 • Transmetim Live
 • Aplikacion mobile
 • Bast i shpejtë
 • Tërheqje të shpejta

Cons

 • Nuk ka filtër për ofruesin e lojës

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Danish
 • Dutch
 • Hungarian
 • Slovak

Pagesat

Pagesa Minimale

R$20

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa Debit
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Fast Bank Transfer
 • Maestro

Koha e pagesës

 • credit / debit cards

  1-5 days

 • bank transfers

  2-10 days

 • pending time

  0-24 hours

Më shumë për Bet365

Screenshot-e të Bet365

 • Bet365 1
 • Bet365 2
 • Bet365 3
Baste e-sportive në Bet365

Tek Bet365 ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Bet365

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Bet365. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Bet365

Kazinoja Bet365 ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Bet365 është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni Bet365

Aplikacioni i basteve sportive Bet365 ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Bet365 është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Hillside Group

Data e krijimit

2001

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Bet365

(2 Rishikimet)
Finland Franz
10 /10

Bet365 bën baste të mira për gjëra të tilla si hokej, kështu që më pëlqen të bëj baste atje. Jam shumë i lumtur që ju takoj “Shpresojmë që të ketë edhe bonuse të tjera bastesh!

Bet365 lyö hyviä vetoja esimerkiksi jääkiekosta, joten tykkään lyödä vetoa siellä. Olen erittäin iloinen tavattuani sinut "Toivomme, että tarjolla on myös muita vedonlyöntibonuksia!

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Finland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Sweden Pll
10 /10

As që mund ta imagjinoja që mund të tërhiqja para nga bet365. Kam ndjenja kaq të lezetshme! Falë jush, zbulova një mënyrë të re për të fituar para! Faleminderit

Kunde inte ens föreställa mig att jag kan ta ut pengar från bet365. Jag fick så coola känslor! Tack vare dig upptäckte jag ett nytt sätt att tjäna pengar! tack

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Sweden. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!