sq
Support Ukraine against Russian invasion

Bet Sensation Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 6.08/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Bet Sensation Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €100
Min Depozita: €10
Bast: 15x
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

€/$1 - VISA, Mastercard, €/$10 - other cards

Tërheqje maksimale

€/$10 000 per transaction

Pros

 • Mobile-friendly Design
 • Chat live
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin
 • Sporte virtuale

Cons

 • Transmetimi live është i kufizuar

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Russian
 • Korean
 • Turkish

Pagesat

Pagesa Minimale

€/$10

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • AstroPay Card
 • American Express
 • Jeton Wallet
 • Much Better
 • Sticpay
 • UPI
 • Cryptopay
 • Directa24

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • American Express
 • Jeton Wallet
 • Much Better
 • Sticpay
 • Cryptopay
 • Directa24

Koha e pagesës

 • 12 hours

Më shumë për Bet Sensation

Screenshot-e të Bet Sensation

 • Bet Sensation 1
 • Bet Sensation 2
 • Bet Sensation 3
Baste e-sportive në Bet Sensation

Tek Bet Sensation ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Bet Sensation

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Bet Sensation. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Bet Sensation

Kazinoja Bet Sensation ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Bet Sensation është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në Bet Sensation

Falë transletimit live në bastevënësin Bet Sensation, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e Bet Sensation në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Pronar

Great BDG Randon Entertainment N.V.

Data e krijimit

2016

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Bet Sensation

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!