sq
Support Ukraine against Russian invasion

Asyabahis Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 5.89/10
Komentet e përdoruesve (0)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Asyabahis Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

₺50

Tërheqje maksimale

Not Limited for TL

Pros

 • Baste live
 • Transmetim Live
 • Shumëllojshmëri lojërash

Cons

 • Shumë vende të kufizuara

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Turkish

Pagesat

Pagesa Minimale

₺100

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • PayKasa
 • CEP Bank
 • Bank transfer
 • Papara
 • Payfix

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Visa
 • EcoPayz
 • Bank transfer
 • Papara
 • Payfix

Koha e pagesës

 • yp to 24 hours

Më shumë për Asyabahis

Screenshot-e të Asyabahis

 • Asyabahis 1
 • Asyabahis 2
 • Asyabahis 3
Baste e-sportive në Asyabahis

Tek Asyabahis ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në Asyabahis

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin Asyabahis. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë Asyabahis

Kazinoja Asyabahis ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga Asyabahis është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në Asyabahis

Falë transletimit live në bastevënësin Asyabahis, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e Asyabahis në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni Asyabahis

Aplikacioni i basteve sportive Asyabahis ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni Asyabahis është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Anatolian Ltd B.V.

Data e krijimit

2014

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të Asyabahis

(0 Rishikimet)

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!