22BET Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

22BET Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në 22BET

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €122
Min Depozita: €1
Bast: 5x
Rishikim

Bonuset me Depozitë në 22BET

Shqipëri
Cashable
Bonusi Ringarkohet: 100% deri në €100
Min Depozita: €/$ 1
Bast: 3x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€1

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • Para të gatshme të disponueshme
 • Pranohen kriptomonedhat
 • Mënyra të ndryshme pagese
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Shumë mënyra pagese
 • Aplikacion mobile
 • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë

Cons

 • Probabilitete përgjithësisht poshtë tregut
 • Vonesa në pagesa
 • Pagesa të ulëta për bastet dytësore
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha shtetet
 • Autoritet i varfër licencues

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Czech
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Serbian
 • Turkish
 • Croatian
 • Slovenian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Malaysian
 • Georgian
 • Armenian
 • Azeri
 • Traditional Chinese
 • Mongolian
 • Uzbek
 • Bosnian
 • Kazakh
 • Macedonian
 • Persian

Pagesat

Monedhat

Pagesa Minimale

€1.50 (E-wallets) / €5 (Credit/Debit Cards)

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Boleto
 • EcoPayz
 • EPS
 • Neosurf
 • Multibanco
 • QIWI
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Skrill 1-Tap
 • Yandex Money
 • Payeer
 • AstroPay Direct
 • Perfect Money
 • ePay
 • PayKasa
 • EPRO
 • Siru Mobile
 • Sofort (by Skrill)
 • Help2Pay
 • Cardpay
 • BT bill
 • Jeton Wallet
 • Banco do Brasil
 • Inovapay
 • Much Better
 • Papara
 • Pay4Fun
 • Paygiga
 • Sticpay
 • Rapid Transfer
 • Klarna
 • Venus Poin
 • Vcreditos
 • EMPCashlib
 • Globepay
 • Interswitch
 • Community Banking
 • iWallet
 • NetBanking (Rupee)
 • Kluwp
 • Loterica by Cardpay_Brasil
 • Premierpay

Koha e pagesës

 • ewallets

  24 hours

 • card payments

  up to 7 days

 • bank transfers

  3-7 days

 • cheques

  not offered

 • pending time

  0-24 hours

Më shumë për 22BET

Screenshot-e të 22BET

 • 22BET 1
 • 22BET 2
 • 22BET 3
Baste e-sportive në 22BET

Tek 22BET ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në 22BET

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin 22BET. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë 22BET

Kazinoja 22BET ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga 22BET është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në 22BET

Falë transletimit live në bastevënësin 22BET, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e 22BET në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni 22BET

Aplikacioni i basteve sportive 22BET ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni 22BET është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të 22BET

(3 Rishikimet)
Portugal MrMonney
8 /10

22Bet ka një ofertë shumë të mirë të basteve sportive, veçanërisht futbollit. Përzgjedhja e kazinosë, megjithëse nuk luan aq shumë, nuk është as e keqe, megjithëse është më e kufizuar. Sipas mendimit tim, është një vend i mirë për të vënë bast.

A 22Bet tem uma oferta de apostas desportivas bastante boa, sobretudo de futebol. A seleção de casino, apesar de não jogar tanto, também não é má, embora seja mais limitada. Na minha opinião, é uma boa casa para apostar.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Portugal. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Colombia novemberrain
8 /10

Edhe pse dizajni i tij është i shëmtuar, më pëlqeu shumë bastet në 22bet. Ata kanë një pjesë të madhe të lojërave të kazinosë, si dhe shumë opsione pagese, me mundësinë e depozitimit në kriptomonedha.

Aunque su diseño sea feo, me gustó mucho apostar en 22bet. Tienen una sección enorme de juegos de casino, además de muchas opciones de pago, con posibilidad de depositar en criptomonedas.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Colombia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Colombia Mario García
8 /10

Më pëlqeu shumë 22Bet, por ndërfaqja e tij është paksa e shëmtuar për mendimin tim. Nëse nuk ju intereson pamja e faqes, mund të shkoni te 22Bet pasi këtu ka baste për të gjithë.

Me gustó mucho el 22Bet, pero su interfaz es un tanto fea en mi opinión. Si no te importas con el visual del sitio, puedes ir por 22Bet pues hay apuestas para todos aquí.

I Vlerësuar: 2022-07-25

Automatically translated with Google Translate in Colombia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!