20 Bet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

20 Bet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në 20 Bet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €/$100
Min Depozita: €/$10
Bast: 5x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€40 000 per month, €10 000 per week, €4 000 per day

Pros

 • 24/7 customer support
 • Tregje aktive të basteve
 • Handikapë aziatikë
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Pranohen kriptomonedhat
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Gamë fantastike e tregjeve të futbollit
 • Kufij të lartë të fitimeve
 • Shumë monedha të disponueshme
 • Mbi 500 ndodhi live në ditë
 • Faqe interneti në disa gjuhë
 • Skrill, Neteller
 • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët

Cons

 • Shumë vende të kufizuara
 • Nuk e përmban gjuhën angleze

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Japanese
 • Greek
 • Czech
 • Hungarian
 • Canadian
 • Hindi

Më shumë për 20 Bet

Screenshot-e të 20 Bet

 • 20 Bet 1
 • 20 Bet 2
 • 20 Bet 3
Baste e-sportive në 20 Bet

Tek 20 Bet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në 20 Bet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin 20 Bet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë 20 Bet

Kazinoja 20 Bet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga 20 Bet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni 20 Bet

Aplikacioni i basteve sportive 20 Bet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni 20 Bet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

TechSolutions Group N.V.

Data e krijimit

2020

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të 20 Bet

(4 Rishikimet)
Portugal Beatrix
10 /10

Meqenëse më pëlqen veçanërisht të bastoj drejtpërdrejt dhe të ndjek lojërat drejtpërdrejt, 20-bet është faqja që përdor zakonisht. Ka lojëra të drejtpërdrejta në dispozicion gjatë gjithë kohës dhe unë mund të bast sa herë të dua. Për mua funksionon.

Como gosto sobretudo de apostar ao vivo e de acompanhar os jogos em direto, a 20-bet é o site que costumo utilizar. Tem jogos ao vivo disponíveis a toda a hora e posso apostar quando quiser. Para mim, funciona.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Portugal. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Greece YoursTruly
10 /10

20-Bet është një nga kazinotë më të realizuara në treg. Sa herë që kam depozituar apo tërhequr nëpërmjet kriptomonedhave në 20bet, nuk jam përballur me asnjë problem.

Το 20-Bet είναι ένα από τα πιο καλοφτιαγμένα καζίνο στην αγορά. Όσες φορές έκανα κατάθεση ή ανάληψη μέσω κρυπτονομισμάτων στο 20 bet, δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Greece. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Colombia HaelSturm
8 /10

20Bet është një vend i mirë për të vënë baste, e njoh dhe e përdor prej disa vitesh. Dizajni i tij është shumë i lezetshëm dhe ka një bonus të mirë mirëseardhjeje. Ajo që nuk më pëlqen është mbështetja e tyre ndaj klientit, e kam përdorur tashmë dhe është shumë e ngadaltë.

El 20Bet es un buen sitio para apostar, ya hace unos años que lo conozco y lo utilizo. Su diseño es bien chévere, y tiene un buen bono de bienvenida. Lo que no me gusta es su soporte al cliente, ya lo utilicé y es muy demorado.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Colombia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!