1xBit Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

1xBit Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

DOGE/mBT/mLTC 1

Tërheqje maksimale

Any amount

Pros

 • Massive selection of games
 • Aplikacione celulare për Android/iOS
 • Ndërtues i Basteve
 • Shkëmbim Bastesh
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Tërheqje të shpejta
 • Gara me kuaj
 • Transmetim Live
 • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë

Cons

 • Faqe interneti e ndërlikuar
 • Nuk ka Baste të shpejta
 • Nuk ka mbështetje telefonike
 • Jo të gjitha kushtet dhe afatet janë përkthyer në opsionet gjuhësore që ofrohen në faqen e internetit
 • Mbështetje ndaj klientit e ngadaltë
 • Pronar i panjohur

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Estonian
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Turkish
 • Croatian
 • Slovenian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Malaysian
 • Albanian
 • Georgian
 • Armenian
 • Azeri
 • Traditional Chinese
 • Mongolian
 • Uzbek
 • Bosnian
 • Kazakh
 • Macedonian
 • Persian

Pagesat

Pagesa Minimale

mBT 5.00

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Bitcoin
 • LocalBitcoins
 • Wall of Coins
 • bx.in.th
 • Luno
 • Bits of Gold
 • Mercado Bitcoin
 • Bity
 • BitoEX
 • Btcu.biz
 • LibertyX
 • Bitex
 • BTCC
 • VBTC
 • FOXBIT
 • SurBitcoin
 • CoinCorner
 • BitPanda
 • Crex24
 • Coincheck
 • CoinHako
 • Unocoin
 • Coinplug
 • Bitcoin To You
 • Bitonic
 • Canadian Bitcoins
 • Kuna
 • Bitpesa
 • Ripio
 • OKCoin
 • FYB-SG
 • FlowBTC
 • Belgacoin
 • Bitboat
 • Cancoin
 • HappyCoins
 • Bitcoin.de
 • BitCambio
 • Coinage
 • Huobi
 • SatoshiTango
 • Volabit
 • QuickBT
 • Postebit
 • CambistaBitcoin
 • BitOasis
 • Zebpay
 • BuyBitcoin.ph
 • coins.co.th
 • NovaDAX
 • Chatex
 • bitcoin.co.th
 • BTCExchange
 • bitcoin.co.id
 • NairaEx
 • Yaykuy
 • MaiCoin
 • BuyaBitcoin
 • BitQuick
 • Mycelium Local Trader
 • Bitit
 • Bitcoin Vietnam
 • bit2c
 • Bitcoin Venezuela
 • Paymium
 • BitSquare
 • Coinmama

Koha e pagesës

 • cryptocurrency

  few minutes

Më shumë për 1xBit

Screenshot-e të 1xBit

 • 1xBit 1
 • 1xBit 2
 • 1xBit 3
Baste e-sportive në 1xBit

Tek 1xBit ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në 1xBit

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin 1xBit. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë 1xBit

Kazinoja 1xBit ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga 1xBit është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni 1xBit

Aplikacioni i basteve sportive 1xBit ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni 1xBit është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Data e krijimit

2016

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të 1xBit

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!