sq

1xBet Rishikim

Përditësuar më: 03/11/2024
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

1xBet Bonuset

Bonus i Mirëseardhjes në 1xBet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 160 SGD
Min Depozita: 2 SGD
Bast: 5x
Rishikim

Bonuset me Depozitë në 1xBet

Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: 30% deri në 67 S$
Min Depozita: 7 S$
Bast: 10x
Rishikim

Përmbledhje

Min Depozita

EUR 1

Tërheqje maksimale

Not Limited for EUR

Pros

 • Aplikacione celulare për Android/iOS
 • Handikapë aziatikë
 • Para të gatshme të disponueshme
 • Mënyra të ndryshme pagese
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
 • Modifikim i Bastit
 • Shërbim ndaj klientit miqësor
 • Transmetim Live
 • Tërheqje të shpejta
 • Shumëllojshmëri promocionesh të disponueshme

Cons

 • Probabilitete të ulëta për bastet dytësore
 • Nuk ka PayPal të disponueshëm

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Polish
 • Swedish
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Romanian
 • Russian
 • Japanese
 • Korean
 • Vietnamese
 • Thai
 • Greek
 • Bulgarian
 • Czech
 • Danish
 • Dutch
 • Estonian
 • Hebrew
 • Hungarian
 • Indonesian
 • Latvian
 • Lithuanian
 • Serbian
 • Slovak
 • Turkish
 • Irish
 • Belarusian
 • Croatian
 • Slovenian
 • Arabic
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Icelandic
 • Malaysian
 • Albanian
 • Georgian
 • Azeri
 • Malay
 • Uzbek
 • Kazakh
 • Macedonian

Pagesat

Pagesa Minimale

EUR 1,50

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • EcoPayz
 • ATM Online
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Wallet One
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Payeer
 • Perfect Money
 • EasyPay
 • UnionPay
 • BPay
 • Beeline
 • LifeCell
 • Help2Pay
 • Dash
 • Jeton Wallet
 • Sticpay
 • Ethereum
 • Monero
 • Tether
 • Piastrix
 • Ripple
 • Bitcoin Cash
 • NEM
 • ADA(Cardano)
 • Binance Coin
 • Tron Coin
 • Zcash
 • EOS
 • Chainlink
 • Verge
 • DigiByte
 • QTUM
 • USD Coin
 • Stellar
 • SHIBA INU
 • Juventus

Koha e pagesës

 • up to 15 minutes

Më shumë për 1xBet

1xBet e markës

1xBet është një libër sportiv që funksionon që prej 2007. Po fiton popullaritet për shkak të opsioneve dhe bonuseve të basteve sportive. 1xBet ofron shërbime për lojtarët nga Shqipëri. Betting Offers Finder ka përgatitur një përmbledhje të kësaj marke që ju të vlerësoni avantazhet e saj.

1xBet Screenshots

 • 1xBet 1
 • 1xBet 2
 • 1xBet 3

Të mirat dhe të këqijat e 1xBet

Çdo faqe bastesh ka pikat e forta dhe të dobëta të veta unike. Në rastin e 1xBet, ekipi ynë gjeti ndryshimet e mëposhtme.

Promovimet dhe bonuset

Bonuset e 1xBet janë të disponueshme për lojtarët që dëshirojnë të shfrytëzojnë sa më shumë ofertat e sajtit. Libri sportiv përmban një sërë promovimesh të vazhdueshme, duke përfshirë baste falas dhe bonuset e mirëseardhjes. Këto oferta mund të ndryshojnë, por ka gjithmonë një mundësi për të përfituar.

Sport për të bast

Në 1xBet Shqipëri, do të gjeni një gamë të gjerë sportesh, nga futbolli te garat me kuaj. Paraqitja e faqes së basteve është krijuar për t'ju dhënë akses të lehtë në ngjarjet e njohura dhe tregjet e detajuara. Disa nga sportet për të cilat mund të vini bast në këtë libralidhës.

Futboll 1xBet

Basstilet ofron mundësi të pafundme për baste futbolli. Eksploroni një lojë e gjerë, nga Premier League në Kupën e Botës. Me 1xBet Shqipëri mund të vini bast në ndeshjet e UEFA Champions League, La Liga, Serie A dhe Bundesliga. Zgjidhni nga bastet për rezultatet e ndeshjeve, lojtarët e lojtarëve ose golat totale.

Baste për gara me kuaj

Bashkohu në 1xBet Shqipëri për një përvojë bastesh në garim me kuaj. Bëhuni gati për një sërë opsionesh bastesh, duke përfshirë trifectas: fitoni, vendosni ose shfaqni baste.

Diversiteti i tenisit

Përjetoni bastet në të gjitha turnetë kryesore të tenisit, nga bari i Wimbledon deri te fushat e forta të US Open. Me 1xBet ju mund të vini bast për lojtarët tuaj të preferuar, fituesit e ndeshjeve ose të vendosni rezultate në ngjarjet kryesore ATP dhe WTA.

Baste të drejtpërdrejta 1xBet

Platforma e bën bast live më të mirë duke dhënë përditësime të shpejta dhe duke ndryshuar shpejt shanset. Kjo i bën bastet e tyre të drejtpërdrejta të dallohen, duke e bërë atë më emocionues dhe më të drejtpërdrejtë sesa ato që ofrojnë librat e tjerë sportivë.

Kazino si një veçori shtesë

1xBet shkon një hap më tej me një seksion të kazinosë. Këtu lojtarët mund të zhyten në lojëra të njohura si lojëra elektronike, ruletë dhe poker. Ata e kanë bërë atë të aksesueshëm për të gjitha llojet e lojtarëve, pavarësisht nëse preferoni baste të vogla ose jeni një rol të lartë. Qasja në kazinotë në internet varet nga vendndodhja juaj.

Aplikacioni i basteve

1xBet Aplikacioni celular, i disponueshëm për pajisjet iOS dhe Android, është krijuar për bastorët që preferojnë të vendosin baste në lëvizje. Ai ofron një mënyrë të thjeshtë për të vendosur baste, për të ndjekur bastet dhe për të hyrë në gamën e plotë të opsioneve të basteve nga kudo, në çdo kohë. Aplikacioni integron të gjithë funksionalitetin e platformës së basteve në një ndërfaqe celulare miqësore për përdoruesit.

Baste celulare 1xBet

Nëse preferoni të mos shkarkoni një aplikacion bastesh, faqe ofron gjithashtu një version të optimizuar për celular të faqes së internetit të bastebërësit. Ky sajt celular është krijuar për përdorim të lehtë në telefona inteligjentë dhe tabletë, duke siguruar që ju të mund të vendosni baste shpejt dhe me efikasitet pa pasur nevojë për një aplikacion.

Pagesat: Mënyrat e depozitimit

1xBet Shqipëri ofron një sërë metodash depozitimi si karta bankare, shërbime pagese në internet dhe transferta bankare. Depozita minimale e platformës së basteve EUR 1 Platforma inkurajon lojtarët të vendosin kufijtë maksimalë personalë për depozitat për të menaxhuar shpenzimet e tyre.

Metodat kryesore të depozitimit:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer

Metodat e tërheqjes

Tërheqjet zakonisht përpunohen duke përdorur të njëjtën metodë si depozitat.

Metodat kryesore të tërheqjes:

  MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer

Siguria dhe Licencimi

1xBet njihet për angazhimin e tij ndaj basteve të sigurta dhe legale në internet. Është zyrtarisht i licencuar nga Curacao, duke garantuar lojën e ndershme dhe sigurinë e fondeve të klientit. Ky licencim konfirmon se libri sportiv plotëson standardet e larta në lojërat e fatit në internet.

Mbështetje

Një nga veçoritë e spikatura të 1xBet është mbështetja e dedikuar ndaj klientit, gjithmonë e gatshme për të ndihmuar lojtarët menjëherë, gjatë gjithë kohës. Mund të kontaktoni lehtësisht me ekipin mbështetës të kazinosë përmes seksionit të ndihmës së faqes në internet, bisedës së drejtpërdrejtë 24/7 ose përmes telefonit. Pyetjet dhe shqetësimet tuaja do të plotësohen me ndihmë të përgjegjshme në çdo kohë të ditës.

Pronar

ACOM Latin America N.V.

Data e krijimit

2007

Kontakte

Rishikimet

1xBet Player Reviews

(4 Rishikimet)
Taiwan Mufasa
2.2 /10

1xbet është shumë i padëshiruar për lojtarët që fitojnë para. Unë sapo fitova 1000 EUR dhe m'i mbylla shanset, të cilat ranë nga 0.97 në 0.87. Ajo që ata kanë nevojë është një shtëpi që vazhdon të humbasë para, një kazino që nuk mund të përballojë të humbasë, të mbrojë fondet tuaja, të mos depozitoni para në 1xbet sipas dëshirës, mund të mos jeni në gjendje të nxirrni para nëse fitoni.

1xbet對於贏錢的玩家非常不歡迎,我才贏了1000EUR就對我鎖賠率,從0.97賠率降到0.87。他們需要的是一直輸錢的家,輸不起的賭場,保護好你的資金,不要隨意入金1xbet,你贏錢了不一定能領出來。

I Vlerësuar: 2023-05-24

Automatically translated with Google Translate in Taiwan. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Argentina Brtano
8 /10

Më ka pëlqyer gjithmonë 1xBet kryesisht për shkak të shumëllojshmërisë së mënyrave të pagesës. Ju mund të paguani me Bitcoin dhe kriptovaluta të tjera, përveç pagesave kombëtare. E keqja këtu është dizajni i saj, i cili duket sikur është bërë në shekullin e kaluar.

A mí siempre me gustó el 1xBet principalmente por su diversidad de medios de pago. Se puede pagar con Bitcoin y otras criptomonedas, además de los pagos nacionales. Lo malo de aquí es su diseño, que parece hecho en el siglo pasado.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Argentina. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Portugal Leonela
10 /10

1xbet ka zgjidhje shumë të plota për ata që duan të ndryshojnë dhe të bastojnë në lojëra të ndryshme. Është gjithashtu një opsion i shkëlqyeshëm sepse ju lejon të paguani përmes një sërë mënyrash pagese. Për mua, funksionon në mënyrë perfekte.

A 1xbet tem soluções muito completas para quem gosta de variar e apostar em vários jogos. É uma excelente opção também porque permite pagar através de uma diversos de métodos de pagamento. Para mim, serve na perfeição.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Portugal. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!