sq
Support Ukraine against Russian invasion

1WIN Rishikim

Përditësuar më: 08/24/2022
Vlerësimi i redaktorëve: 6.35/10
Komentet e përdoruesve (10)
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
No license available
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

1WIN Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

Shqipëri
Cashable
Deposit Bonus: 200% deri në ₽50 000
Min Depozita: ₽55
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Bonus Depozitave i Dytë: 150% deri në ₽50 000
Min Depozita:
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
3rd Deposit Bonus: 100% deri në ₽50 000
Min Depozita:
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
4th Deposit Bonus: 50% deri në ₽50 000
Min Depozita:
Bast:
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet, thjesht aktivizoni bonusin në llogarinë tuaj të kazinosë

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Min Depozita

$1

Tërheqje maksimale

$10 000

Pros

 • Optimized for Mobile
 • 24/7 customer support
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • Aplikacione celulare për Android/iOS
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
 • Parashikime të cilësisë së lartë
 • Kazino live
 • Nuk ka taksë mbi fitimin

Cons

 • Bitcoin mund të përdoret vetëm për depozitat
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha monedhat

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • French
 • German
 • Polish
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Indonesian
 • Turkish
 • Ukrainian
 • Hindi
 • Azeri
 • Kyrgyz
 • Uzbek
 • Kazakh

Pagesat

Pagesa Minimale

$1-15

Metodat e Depozitave

 • Visa
 • WebMoney
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Megafone
 • Tele2
 • Phone
 • Beeline
 • MTC
 • Jeton Wallet
 • Papara
 • AdvCash
 • Tether
 • Piastrix
 • UPI
 • UZCard

Metodat e Tërheqjes

 • Visa
 • WebMoney
 • Payeer
 • Perfect Money
 • Megafone
 • Tele2
 • Phone
 • Beeline
 • MTC
 • Jeton Wallet
 • Papara
 • AdvCash
 • Tether
 • Piastrix
 • UPI
 • UZCard

Më shumë për 1WIN

Screenshot-e të 1WIN

 • 1WIN 1
 • 1WIN 2
 • 1WIN 3
Baste e-sportive në 1WIN

Tek 1WIN ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në 1WIN

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin 1WIN. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë 1WIN

Kazinoja 1WIN ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga 1WIN është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Ju mund të gjeni transmetime live të ndeshjeve në 1WIN

Falë transletimit live në bastevënësin 1WIN, ju mund ta ndiqni bastin tuaj drejtpërsëdrejti në faqen e internetit të bastevënësit dhe njëkohësisht të shijoni një ndeshje sportive. Eventet e disponueshme për transmetim varen nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply. Në mënyrë që të shihni live stream-in e 1WIN në faqe, ju duhet të keni para në llogarinë tuaj, ose të keni vendosur një bast gjatë 24 orëve të fundit.

Aplikacioni 1WIN

Aplikacioni i basteve sportive 1WIN ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni 1WIN është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

MFI investments Ltd.

Data e krijimit

2018

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të 1WIN

(10 Rishikimet)
Benin Ouedraogo Souleymane

Nuk mund ta shkarkoj aplikacionin 1win dhe e humba aplikacionin. Jam në Burkina Faso prandaj më ndihmoni ta kem në llogarinë time Gmail.

Je n'arrive pas à télécharger l'application 1win et j'ai perdu mon application je suis au Burkina Faso donc aide moi a avoir ca dans mon compte Gmail.

Reviewed: 2022-10-25

Automatically translated with Google Translate in Benin. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Bangladesh Juicysweets

1 fitore jep shanset më të mira në Bangladesh. Nuk ka problem me tërheqjen dhe dizajn shumë i mirë. Do të bast përsëri këtu me siguri - vazhdoni punën e mirë, por ju lutemi hiqni vërtetimin me dy faktorë sepse ndonjëherë nuk funksionon

1 win gives best odds in bangladesh. NO problem with withdrawal and very good design. Will bet again here for sure - keep up the good work but pls remove two factor authentication because sometimes it doesnt work

Reviewed: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Bangladesh. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Uganda MoonMan

1Win është një faqe e mirë bastesh që unë përdor. Ju mund të bastni në ligën kryesore të Ugandës, e cila është e bukur, dhe ato kanë shanse të mira kur krahasohen me faqet e tjera. une vertet e pelqej ate

1Win is a good betting site that I use. You can bet on Uganda premier league which is nice, and they have good odds when compared with other sites. I really like it

Reviewed: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Uganda. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Argentina Jenkins

Po kërkoja një faqe bastesh si 1win që ishte e lehtë për t'u kuptuar, e lehtë për t'u depozituar, e lehtë për të krijuar një llogari ... e lehtë për çdo gjë. E keqja është se kriptovalutat mund të përdoren vetëm për të depozituar, jo për të bërë tërheqje.

Yo estaba buscando un sitio de apuestas como 1win, que fuera fácil de comprender, fácil de depositar, fácil de crear la cuenta…fácil para todo. Lo malo es que las criptomonedas solo se pueden utilizar para depositar, no para hacer retiros.

Reviewed: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Argentina. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Spain Kama

Fitoi dhe mori fitim në 1win Vendosi një bast kriketi me shanse të mira dhe fitoi 650 dollarë. 1win ka shanse të mira dhe një linjë të gjerë, unë e rekomandoj atë. Tërhoqi me sukses fitimet në kartë, paratë mbërritën në 15 minuta.

Ganó y recibió ganancias en 1win Hizo una apuesta de cricket con buenas probabilidades y ganó $650. 1win tiene buenas probabilidades y una línea amplia, lo recomiendo. Retiró con éxito las ganancias a la tarjeta, el dinero llegó en 15 minutos.

Reviewed: 2022-09-21

Automatically translated with Google Translate in Spain. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

South Africa Rekes

1 fitore Bëra një bast futbolli që do të ishte i vështirë dhe fitova 985 dollarë. Tërhiqni me sukses fitimet nga karta, paratë mbërritën në 20 minuta. 1win ka probleme të mira dhe një linjë të gjerë, unë e rekomandoj atë.

Ukunqoba ngo-1win Ngenze ukubheja kwebhola okungaba nzima futhi ngawina u-$985. Iphumelele ukuhoxisa okuwinile ekhadini, imali ifike ngemizuzu engama-20. I-1win inezinkinga ezinhle kanye nomugqa obanzi, ngiyayincoma.

Reviewed: 2022-09-21

Automatically translated with Google Translate in South Africa. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Uzbekistan Dava

kazino e mirë, bastet më të mira...Më pëlqen shumë mbështetja teknike, shanset dhe numri i madh i lojërave elektronike, tërheqjet e shpejta dhe pa probleme me depozitimin. pesë të sigurt

good cazino, best bets...I really like the technical support, the odds and the large number of slots,quick withdrawals and no problems with the deposit. confident five

Reviewed: 2022-09-13

Automatically translated with Google Translate in Uzbekistan. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Turkey David

1win është një kazino dhe libralidhës i shkëlqyer! Gjithmonë një seri e madhe bastesh dhe një shumëllojshmëri lojërash. Tërheqje të shpejta në një llogari bankare. Është faqja më e mirë në Turqi.

1win mükemmel bir kumarhane ve bahisçidir! Her zaman büyük bir bahis serisi ve çeşitli oyunlar. Bir banka hesabına hızlı para çekme. Türkiye'nin en iyi sitesidir.

Reviewed: 2022-08-17

Automatically translated with Google Translate in Turkey. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Turkey Anton

Kjo është një faqe e shkëlqyer që unë kam fituar vazhdimisht për më shumë se një vit! faleminderit për këtë të mrekullueshme. Ndonjëherë vë bast për futbollin. dua gjithçka

Bu, bir yıldan fazla bir süredir sürekli olarak kazandığım harika bir site! bu harika için teşekkürler . Bazen futbol üzerine bahse girerim. Ben herşeyi seviyorum

Reviewed: 2022-08-17

Automatically translated with Google Translate in Turkey. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Argentina Larisa

Ky është një nga faqet më të mira të basteve sportive që kam përdorur ndonjëherë. E vetmja gjë që nuk është aq e mrekullueshme është seksioni i tyre i lojërave të kazinosë, i cili ka pak opsione.

Este es uno de los mejores sitios de apuestas deportivas que ya he utilizado. Lo único que no está tan bueno es su sección de juegos de casino, que tiene pocas opciones.

Reviewed: 2022-07-25

Automatically translated with Google Translate in Argentina. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
150 characters left Maximum number of characters: 1000 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

Please enter your rating
Send

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!