18Bet Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
MGA MGA
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

18Bet Bonuset

Rrotullime Falas në 18Bet

Shqipëri
Cashable
Rrotullime Falas: 18 FREE BET deri në EUR 18
Rishikim
Kodi Bonusit

Bonus i Mirëseardhjes në 18Bet

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Bast: 16x
Rishikim
Kodi Bonusit
Shqipëri
Cashable
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Rishikim
Kodi Bonusit

Bonuset me Depozitë në 18Bet

Shqipëri
Cashable
Baste Falas: 10 EUR deri në EUR 10
Min Depozita: EUR 50
Rishikim
Kodi Bonusit
Shqipëri
Cashable
Bonus i Kthimit të Parave: 20% deri në EUR 500
Rishikim

Kode promovimi

Kodet promovuese të disponueshme

4 of 7

18Bet kodet promocionale

Përmbledhje

Min Depozita

€10

Tërheqje maksimale

€5 000 per week

Pros

 • 24/7 customer support
 • Pamje aziatike
 • Baste për Kartona dhe Goditje nga këndi
 • Pak kufizime për shtetin
 • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
 • Shumë mënyra pagese
 • Licencë MGA
 • Aplikacion mobile
 • Shumë mundësi pamjesh
 • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit

Cons

 • Tarifat e tërheqjes së parave
 • Pagesa të ulëta për bastet dytësore
 • Kufi tërheqjeje i ulët
 • Shumë ankesa të pazgjidhura
 • Nuk ka Para të Gatshme Automatike
 • Nuk ka Modifikim Basti
 • Nuk ka rubrikë Speciale për Lojtarët
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha shtetet
 • Pranim basti i ngadaltë

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Italian
 • Finnish
 • French
 • German
 • Chinese
 • Norwegian
 • Portuguese
 • Spanish
 • Russian
 • Korean
 • Thai
 • Greek
 • Hungarian
 • Turkish
 • Canadian

Më shumë për 18Bet

Screenshot-e të 18Bet

 • 18Bet 1
 • 18Bet 2
 • 18Bet 3
Baste e-sportive në 18Bet

Tek 18Bet ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në 18Bet

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin 18Bet. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë 18Bet

Kazinoja 18Bet ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga 18Bet është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni 18Bet

Aplikacioni i basteve sportive 18Bet ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni 18Bet është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Shark 77 Ltd.

Data e krijimit

2011

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të 18Bet

(3 Rishikimet)
New Zealand Timbo_de
10 /10

Unë nuk u besoj shumë faqeve të basteve në internet, por 18bet është një përjashtim. Të gjitha pagesat janë të qetë, pa vonesa dhe mbështetja e klientit është gjithmonë aty nëse keni nevojë për ndonjë gjë.

I don’t trust online betting sites too much, but 18bet is an exception. All payouts are smooth, no delays, and customer support is always there if you need anything.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in New Zealand. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ireland PowerGrab
10 /10

Unë do të thoja se 18bet është një nga librat më të mirë. Oferta të ndershme, bonus i mirë i rifreskimit nëse humbni dhe ato paguhen shumë shpejt nëse fitoni. Vazhdoni punën e mirë djem 💪

I’d say 18bet is one of the best bookies. Fair offers, good reload bonus if you lose, and they payout pretty quickly if you win. Keep up the good work lads 💪

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Ireland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Ghana Protesian
10 /10

Më në fund një faqe e mirë bastesh online në Gana! Dizajn i shkëlqyeshëm dhe bonus i mirë në 18bet për lojtarët e rinj. Kam përdorur bastin tim falas pa asnjë problem - shërbim i mirë.

Finally some good online betting site in Ghana! Great design and good bonus at 18bet for new players. I used my free bet with no problems at all - good service.

I Vlerësuar: 2022-10-05

Automatically translated with Google Translate in Ghana. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!