188BET Rishikim

Përditësuar më: 08/07/2023
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Licensat:
UKGC UKGC
Isle of Man Isle of Man
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bettingoffersfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

188BET Bonuset

Të gjithë Bonuset & Promocionet 2023

There are currently no betting offers available in this casino. You can go to all lotteries and find the best one for you

View All Bettings

Përmbledhje

Min Depozita

€/£/$10

Tërheqje maksimale

€/£/$50 000(E-wallets), €/£/$20 000(Credit/Debit Cards/Cheque) per transaction

Pros

 • Massive selection of games
 • 24/7 customer support
 • Oferta të shumta bastesh
 • Aplikacion mobile

Cons

 • Pak mënyra pagese
 • Nuk ka transmetim live
 • Ka shumë kufizime nga shteti

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gjuhët

 • English
 • Portuguese

Pagesat

Pagesa Minimale

€/£/$10

Metodat e Depozitave

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • AstroPay Card
 • Cheque

Koha e pagesës

 • ewallets

  12-72 hours

 • credit / debit cards

  1-3 days

 • bank transfers

  5-10 days

 • cheques

  5-30 days

 • pending time

  48-72 hours

Më shumë për 188BET

Screenshot-e të 188BET

 • 188BET 1
 • 188BET 2
 • 188BET 3
Baste e-sportive në 188BET

Tek 188BET ju mund të vendosni baste për ndeshje të famshme e-sportive. Vendosni baste për Dota 2, CS:GO, Overwatch, League of Legends, Fortnite, Rainbow Six, StarCraft II, StarCraft I, Valorant, Hearthstone dhe shumë të tjerë.

Baste live në 188BET

Bastet live janë një avantazh konkurues për bastevënësin 188BET. Gjatë ndeshjes, ju mund të vendosni baste për

Luani në kazinonë 188BET

Kazinoja 188BET ju fton të luani në makineritë me xhitona gjatë eventeve sportive. Avantazhi i kazinosë online nga 188BET është disponueshmëria e një liçence. Aksesi ndaj kazinove online varet nga vendndodhja juaj. *geo-restrictions apply.

Aplikacioni 188BET

Aplikacioni i basteve sportive 188BET ka një dizajn të thjeshtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Përmes aplikacionit, ju mund të vendosni baste mbi çdo sport, të vendosni baste në kohë reale ose të shihni transmetime live. Aplikacioni 188BET është i disponueshëm për telefonët Android dhe IOS.

Pronar

Cube Ltd.

Data e krijimit

2009

Kontakte

Rishikimet

Shqyrtime të lojtarëve të 188BET

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Choose problem

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!