Ofertat e regjistrimit të basteve 2023

Bonusi i mirëseardhjes nga faqet e basteve sportive jepet kryesisht pas regjistrimit ose hyrjes. Faqja Albania-bettingoffersfinder.com përmban bonuset më të mira të regjistrimit nga bastevënësit e njohur në Shqipëri gjatë vitit 2023. Është e rëndësishme të lexoni termat dhe kushtet e bonusit në mënyrë që të mos humbisni bonusin e regjistrimit, pasi jepet vetëm një herë.

Shqipëri
Cashable
Dafabet
Licensat: No license available
Bonus i Mirëseardhjes: 160% deri në 480 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Libërtar i licencuar dhe me reputacion
 • Përvojë argëtuese, me temë
Shqipëri
Cashable
Dafabet
Licensat: No license available
Bonus i Mirëseardhjes: 60% deri në 3000 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Një gamë e mirë teknikash pagese
Shqipëri
Cashable
Everygame
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 50 EUR deri në 50 USD
Min Depozita: 10 USD
Bast: 8x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Great Casino
 • Faqe interneti e këndshme
Shqipëri
Cashable
BetOnline
Licensat:
Panama Panama
Bonusi Ringarkohet: 25% deri në $250
Min Depozita: $50
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Mobile Casino
 • Fast Payout
 • High Withdrawal Limits
Shqipëri
Cashable
BetUS
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në 2500 USD
Min Depozita: 100 USD
Bast: 15x, 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Good welcome bonus
 • Pranohen kriptomonedhat
 • Parashikime me vlera të mira
Shqipëri
Cashable
BetUS
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 125% deri në 3125 USD
Min Depozita: 100 USD
Bast: 10x, 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Chat live
Shqipëri
Cashable
Betfinal
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 100$
Min Depozita: 20$
Bast: 6x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Good welcome bonus
 • Good selection of games
 • Sports betting and casino in one
 • Live Chat Available
Shqipëri
Cashable
Bovada
Licensat: No license available
Bonus i Mirëseardhjes: 75% deri në $750
Min Depozita: Not Stated
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Multiple Deposit Methods Including BitCoin
 • Sports Betting
 • Great Welcome Bonus
Shqipëri
Weltbet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 125% deri në 1250 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
BK8
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 100 USD
Min Depozita: 50 USD
Bast: 12x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Great Welcome Bonus
 • Good selection of games
 • Several languages, currencies and payment methods
 • Sports betting and casino in one
Shqipëri
Cashable
Instabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në $1000
Min Depozita: $50
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Low wagering requirements
 • Help available 24/7, even via phone!
 • Good Bonuses
Shqipëri
Cashable
BetNow
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 300 USD
Min Depozita: 20 USD
Bast: 15x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Faqe miqësore për mobile
 • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
Shqipëri
BetNow
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 25% deri në 500 USD
Min Depozita: 50 USD
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese
Shqipëri
Cashable
BetUS
Licensat:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 20% deri në 500 USD
Min Depozita: 100 USD
Bast: 6x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Huge game library
 • Skemë besnikërie
Shqipëri
Cashable
XBet
Licensat:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% deri në $500
Min Depozita: $45
Bast: 7x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Very Easy To Navigate
 • Mobile Compatible
Shqipëri
Cashable
XBet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonusi Ringarkohet: 25% deri në $250
Min Depozita: $100
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Easily Navigable Website
 • Mobile Compatible
Shqipëri
Betrophy
Licensat:
Curacao Curacao
Bonusi Ringarkohet: 50% deri në 50 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Bast: 3x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Seleksionim fantastik lojërash
 • Faqe interneti miqësore për përdoruesin
Shqipëri
Cashable
Instabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonusi Ringarkohet: 25% deri në $500
Min Depozita: $50
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Low wagering requirements
 • Lots of Promotions
 • Good Bonuses
Shqipëri
Cashable
Weltbet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonusi Ringarkohet: 20% deri në 300 EUR
Min Depozita: 20 EUR
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

Shqipëri
Cashable
BK8
Licensat:
Curacao Curacao
Bonusi Ringarkohet: 10% deri në 50 USD
Min Depozita: 500 USD
Bast: 8x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Huge worldwide brand with many gambling venues
 • Good selection of games
 • Excellent mobile casino (Android, iPhone/iPad)