Kodet promovuese të basteve 2024

Kodet promovuese të basteve bonus nga basteshkruesit janë kode speciale për baste sportive më të mira. Më shpesh, krijuesit e basteve japin kode promocionale për baste falas. Kodet promovuese të basteve sportive, të tilla si depozitimi i parë or bonus pa depozite, të ofruara për lojtarët, si një shpërblim për të luajtur. Ekipi i Bettingoffersfinder.com ka mbledhur për ju promovimet më të mira të librave sportiv prej Mars 2024 në Shqipëri për baste sportive. Një listë e përditësuar në 03/02/2024.

Shqipëri
Cashable
Dafabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 160% deri në 480 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Libërtar i licencuar dhe me reputacion
 • Përvojë argëtuese, me temë
Shqipëri
Cashable
Dafabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 60% deri në 3000 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 12x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Një gamë e mirë teknikash pagese
Shqipëri
Cashable
BetOnline
Licensat:
Panama Panama
Bonus i Mirëseardhjes: 50% deri në USD 1000
Min Depozita: USD 55
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Sports Betting
 • Ofertë mirëseardhjeje
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Chat live
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
Shqipëri
Cashable
Betmotion
Licensat:
MGA MGA
Gibraltar Gibraltar
Curacao Curacao
Isle of Man Isle of Man
Bonus i Mirëseardhjes: 150% deri në USD 40
Min Depozita: USD 5
Bast: 7x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Plenty of Top Games
 • Mobile Casino Included
 • Faqe interneti e thjeshtë në lundrim
 • Bonuse mirëseardhjeje të shkëlqyera
 • Lojëra të mira kazinoje
Shqipëri
Cashable
Dachbet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Miqësor ndaj përdoruesit dhe i përshtatshëm për mobile
 • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
 • Lundrim i thjeshtë
Shqipëri
Cashable
Betonic
Licensat:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% deri në USD 50
Min Depozita: USD 20
Bast: 16x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Multiple Slot Providers
 • Ofron shumë promocione
 • Kazino mobile plotësisht funksionale
 • pamje dhe ndjesi e re, moderne
Shqipëri
Cashable
Betobet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonusi Ringarkohet: 50% deri në USD 200
Min Depozita: USD 10
Bast: 25x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Generous Welcome Offer
 • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
 • Shumë opsione pagese për të zgjedhur
 • Regjistrim i thjeshtë përmes e-mailit
Shqipëri
Cashable
BetOnline
Licensat:
Panama Panama
Bonusi Ringarkohet: 25% deri në USD 250
Min Depozita: USD 100
Bast: 6x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Mobile Casino
 • Fast Payout
 • High Withdrawal Limits
 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Pak opsione pagese
Shqipëri
Cashable
Betonic
Licensat:
Curacao Curacao
Bonusi Ringarkohet: 50% deri në USD 50
Min Depozita: USD 20
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Sports Betting
 • Mobile Compatible
 • Modern-day website for both desktop and mobile players
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Lundrueshmëri e mirë
Shqipëri
Cashable
Betobet
Licensat:
Curacao Curacao
Monday Bonus: 100% deri në EUR 200
Min Depozita: EUR 10
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Fantastic welcome package
 • Massive selection of games
 • Live Chat Available 24/7
 • pamje dhe ndjesi e re, moderne
Shqipëri
Cashable
Betobet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 10 USD deri në USD 10
Min Depozita: USD 20
Bast: 20x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj
 • Përvojë argëtuese, me temë
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
Shqipëri
18Bet
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 50 EUR deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 20
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Licencuar dhe rregulluar
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
 • Seksion fantastik i basteve live
 • Shumë opsione lojërash janë të disponueshme
 • Shumëllojshmëri lojërash
Shqipëri
Cashable
18Bet
Licensat:
MGA MGA
Baste Falas: 18 FREE BET deri në EUR 18
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Mobile Ready Casino
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Shumë opsione pagese për të zgjedhur
 • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
Shqipëri
Dachbet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 75% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 20
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Transaksione të sigurta
 • Gamë Fantastike Promocionesh
 • Seksion fantastik i basteve live
Shqipëri
Betonic
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 50 USD deri në USD 50
Min Depozita: USD 20
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
 • Seleksionim i madh i ofruesve të lojërave
 • Gamë e mirë promocionesh
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
Shqipëri
Cashable
Betonic
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Low wagering requirements
 • Top Game Providers
 • Good Bonuses
 • Faqe interneti moderne
 • Pak opsione pagese
Shqipëri
Cashable
Pribet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Min Depozita: EUR 10
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Live Chat Feature
 • Opsione fleksibël pagese
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • Shumë lloje bastesh të disponueshme
Shqipëri
Gomblingo
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në
Min Depozita: EUR 10
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Lojë kazino me ndarës letrash live
 • Opsione fleksibël pagese
 • Baste në e-sporte
 • Shumë mënyra pagese
Shqipëri
Dachbet
Licensat:
Curacao Curacao
Baste Falas: 25 EUR deri në EUR 25
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Multiple Deposit Methods
 • Chat-i live i hapur 24/7
 • Licencuar dhe rregulluar
Shqipëri
Cashable
BetUS
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në USD 3750
Min Depozita: USD 100
Bast: 15x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Good welcome bonus
 • Pranohen kriptomonedhat
 • Parashikime me vlera të mira
Shqipëri
Cashable
BetUS
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 125% deri në USD 3125
Min Depozita: USD 100
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Chat live
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
Shqipëri
Cashable
Bovada
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 75% deri në USD 750
Min Depozita: Not Stated
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Multiple Deposit Methods Including BitCoin
 • Sports Betting
 • Great Welcome Bonus
Shqipëri
Cashable
BetNow
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 200% deri në USD 200
Min Depozita: USD 10
Bast: 30x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Modern, mobile-friendly online casino
 • Huge game library
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Reputacion i mirë
Shqipëri
Cashable
BK8
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USD 100
Min Depozita: USD 50
Bast: 12x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Great Welcome Bonus
 • Good selection of games
 • Several languages, currencies and payment methods
 • Sports betting and casino in one
Shqipëri
Cashable
Instabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USD 1000
Min Depozita: USD 50
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Low wagering requirements
 • Help available 24/7, even via phone!
 • Good Bonuses
Shqipëri
Cashable
XBet
Licensat:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% deri në USD 500
Min Depozita: USD 45
Bast: 7x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Great Selection Of Games
 • Very Easy To Navigate
 • Mobile Compatible
Shqipëri
Cashable
Betrophy
Licensat:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 50% deri në EUR 50
Min Depozita: EUR 20
Bast: 16x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Live Games Offered
 • E thjeshtë në përdorim
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Plotësisht i pajtueshëm në mobile
 • Shumë mënyra pagese
Shqipëri
Cashable
BetStorm
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në BRL 5000
Min Depozita: BRL 100
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
 • Regjistrim i thjeshtë përmes e-mailit
 • Oferta të shumta bastesh
 • Cilësime të dobishme të bast-vënies
Shqipëri
Cashable
BetStorm
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në BRL 5000
Min Depozita: BRL 100
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Faqja duket fantastike dhe është e thjeshtë në lundrim
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
 • Faqe interneti moderne
Shqipëri
Cashable
BetStorm
Licensat:
MGA MGA
UKGC UKGC
Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në BRL 5000
Min Depozita: BRL 100
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Slick and easy-to-use
 • Modern-day website for both desktop and mobile players
 • Opsione të ndryshme të Basteve sportive