sq

Transmetim Live Faqet e Basteve 2024

Në 2024, faqet e basteve me transmetim të drejtpërdrejtë janë bërë një element kryesor për lojtarët e lojërave sportive, duke ofruar eksitimin e basteve live krahas mbulimit të lojërave në kohë reale. Me bastet e transmetimeve të drejtpërdrejta, lojtarët mund të shikojnë veprimin që shpaloset dhe të vendosin bastet e tyre duke përdorur informacione të përditësuara. Shumë bastevënës më të mirë tani integrojnë faqet e basteve me transmetim të drejtpërdrejtë direkt në platformat e tyre, duke ofruar akses të pandërprerë në një gamë të gjerë ngjarjesh sportive. Në Albania-bettingoffersfinder.com, ne kemi zgjedhur bastebërësit më të mirë me veçori të transmetimit të drejtpërdrejtë, duke u siguruar që të keni akses në mbulimin sportiv të nivelit të lartë dhe mundësitë e basteve.

Filter by:

Filters:

Filters have not yet been selected
  Best Transmetim Live Faqet e Basteve
  • Best Transmetim Live Faqet e Basteve
  • New Transmetim Live Faqet e Basteve
  Sorting
  Shqipëri
  Cashable
  Paripesa
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 1
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Seleksionim i mirë i ofruesve të lojërave
  • Shumë bonuse dhe promocione
  • Kërkesa bast-vënieje të pakta
  • Monedha të shumta të disponueshme
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
  Shqipëri
  Asprobet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Feature
  • Slick and easy-to-use
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Ofron shumë promocione
  • Mbështetje ndaj klientit fantastike
  • Seksion tërheqës i basteve live
  Shqipëri
  Cashable
  Astekbet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Deposit Bonus: 25% deri në TRY 500
  Min Depozita: TRY 100
  Bast: 25x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Modern, mobile-friendly online casino
  • Rregullatorë të Besuar
  • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
  • Çmim i arsyeshëm ndërmjet konkurretëve
  • Një gamë e mirë teknikash pagese
  Shqipëri
  CeltaBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 3% deri në
  Min Depozita: TRL 100
  Rishikim

  Karakteristika

  • Optimized for Mobile
  • Huge Selection Of Games
  • Various Software Providers
  • Chat live
  • Lojëra Live
  Shqipëri
  Cashable
  22BET
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në CAD 180
  Min Depozita: CAD 2
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Para të gatshme të disponueshme
  • Pranohen kriptomonedhat
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë mënyra pagese
  • Aplikacion mobile
  • Faqja e internetit përmban shumë gjuhë
  Shqipëri
  Cashable
  GG Bet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 20% deri në USD 200
  Min Depozita: USD 100
  Rishikim

  Karakteristika

  • Live Chat Available 24/7
  • Pranon lojtarë nga shumë shtete
  • Parashikime të cilësisë së lartë
  • Shumë mënyra pagese
  • Ofron e-sporte dhe sporte virtuale
  Shqipëri
  Vbet
  Licensat:
  MGA MGA
  Curacao Curacao
  Bonus i Kthimit të Parave: 10% deri në
  Min Depozita: EUR 100
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Lojëra live me ndarës letrash
  • Transmetim Live
  • Aplikacion mobile
  Shqipëri
  Cashable
  Megapari
  Licensat: No license available
  Saturday Deposit Bonus: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 5
  Bast: 3x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Bast me 1 klikim
  • Ndërtues i Basteve
  • Shkëmbim Bastesh
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Shumë mënyra depozitimi
  • Mbi 500 ndodhi live në ditë
  Shqipëri
  William Hill
  Licensat:
  UKGC UKGC
  Gibraltar Gibraltar
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Uk Gambling License
  • Aplikacione celulare për Android/iOS
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Kufij të lartë të fitimeve
  • Transmetim Live
  • Mbi 200 gara me kuaj në ditë
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Vlerë minimale depozitimi shumë e ulët
  • Gamë e gjerë e tregjeve të futbollit
  Shqipëri
  Stake
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Tregje aktive të basteve
  • Pak kufizime për shtetin
  • Regjistrim i shpejtë dhe i thjeshtë
  • Tërheqje të shpejta
  Shqipëri
  Parimatch
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Transmetim Live
  • Shumë bonuse speciale
  • Aplikacion mobile
  • Bast i shpejtë
  • Tërheqje brenda 24 orëve
  Shqipëri
  GenzoBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në TRY 4000
  Min Depozita: TRY 1
  Bast: 20x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Instant Play Available
  • Top Mobile Casino
  • E thjeshtë në kontakt
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  Shqipëri
  Cashable
  Lilibet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 500
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 7x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 Live Chat
  • Adresa është e përshtatshme për mobile
  • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  Shqipëri
  Rolletto
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 100 EUR
  Min Depozita: Not stated
  Bast: Not stated
  Rishikim

  Karakteristika

  • Massive selection of games
  • 24/7 customer support
  • Tregje aktive të basteve
  • Pamje aziatike
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Modifikim i Bastit
  • Transmetim Live
  • Shumë mundësi pamjesh
  Shqipëri
  BC.Game
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 270% deri në USD 2000
  Min Depozita: USD 30
  Bast: 500x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Free Spins and Other Promotions
  • Live Casino Games
  • Bonuse të pabesueshme
  • Shumëllojshmëri fantastike e sporteve
  Shqipëri
  Cashable
  Interwetten
  Licensat:
  MGA MGA
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 5x
  Rishikim

  Karakteristika

  • 24/7 customer support
  • Llotaria është e disponueshme
  • Para të gatshme të disponueshme
  • Mënyra të ndryshme pagese
  • Përzgjedhje e mirë e lojërave sportive
  • Lojëra Live
  • Transmetim Live
  • Aplikacion mobile
  Shqipëri
  Cashable
  Bet Sensation
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në €100
  Min Depozita: €10
  Bast: 15x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile-friendly Design
  • Chat live
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin
  • Sporte virtuale
  Shqipëri
  AllRight Casino Sport
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Launched in 2024
  • Faqja është e përshtatshme si për Apple, ashtu edhe për Android
  • Mbi 600 lojëra kazinoje me rrotullime
  • Shumë mënyra të sigurta pagese
  • Shumë lloje bastesh të disponueshme
  Shqipëri
  Cashable
  20Bets
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Bonusi Ringarkohet: 35% deri në EUR 350
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 7x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Multiple Deposit Methods
  • Skuadër e mbështetjes ndaj klientit reaguese
  • Pagesa me reputacion dhe të besuara
  • Depozitat nga kriptovalutat pranohen
  • Kompania fokusohet si në kazino ashtu edhe në baste sportive
  Shqipëri
  Cashable
  24Bettle
  Licensat:
  MGA MGA
  Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
  Min Depozita: EUR 10
  Bast: 20x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Lots of Promotions
  • Mobile Compatible
  • Easy to set betting and deposit limits
  • Great game selection for slots and live casino players
  • Mbështetje ndaj klientit cilësore
  • Dizajn i thjeshtë dhe miqësor
  Shqipëri
  Cashable
  BDM Bet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 100 EUR deri në EUR 100
  Rishikim

  Karakteristika

  • Opsione pagese për t'iu përshtatur çdo lojtari
  • Faqe interneti e organizuar, e thjeshtë dhe e lehtë në lundrim
  • Ofron dhoma bingo falas
  • Shumë mënyra të sigurta pagese
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  Shqipëri
  7slots
  Licensat: No license available
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
  • Përvojë mobile relativisht e mirë
  • Opsione pagese për t'iu përshtatur çdo lojtari
  • Shumë e ulët depozite
  • Pranohen kriptomonedhat
  Shqipëri
  Thrillsy
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Rrotullime Falas: 25 EUR deri në EUR 25
  Min Depozita: EUR 10
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • Tërheqjet e parave procesohen shpejt
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesin
  • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave live me ndarës letrash
  Shqipëri
  Blaze
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Multiple Deposit Methods
  • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
  • Platforma është shumë e thjeshtë në përdorim
  • Adresë e sigurt dhe e besuar
  Shqipëri
  Babibet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 20% deri në EUR 25
  Rishikim
  Kodi Bonusit

  Karakteristika

  • 24/7 Player Support
  • Kodim SSL
  • Çmim i arsyeshëm ndërmjet konkurretëve
  • Ofron shumë promocione
  • Shumë mënyra pagese
  Shqipëri
  JokaBet
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Baste Falas: 100 EUR deri në EUR 100
  Rishikim

  Karakteristika

  • Ofron një bonus mirëseardhjeje
  • Luaj në desktop dhe mobile
  • Promocione të vijueshme
  • Ofron shumë promocione
  • Faqe interneti në disa gjuhë
  Shqipëri
  b-Bets
  Licensat:
  MGA MGA
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Mobile Gaming an Option
  • Modern-day website for both desktop and mobile players
  • Kërkesa të ulëta bast-vëniesh për bonuset e mirëseardhjes
  • Opsione të ndryshme të Basteve sportive
  • Lojëra Live
  Shqipëri
  Velobet
  Licensat:
  Anjouan Anjouan
  Jo Depozit Bonus: 150% deri në EUR 1000
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 15x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Menu e pastër dhe e organizuar
  • Tranferta bankare të disponueshme
  • Dizajn i bukur
  • Para të gatshme të disponueshme
  Shqipëri
  90Dakika
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Nuk ka bonuse të disponueshmepër lojtarët nga Shqipëri
  Rishikim

  Karakteristika

  • Relatively low wagering requirements
  • Platformë e thjeshtë në përdorim
  • Lojtarët mund të shfrytëzojnë një bonus mirëseardhjeje të majmë
  • Seleksionim lojërash i jashtëzakonshëm
  • Shumë lojëra bingo
  • Dizajn i pastër, plot ngjyra dhe i drejtpërdrejtë
  Shqipëri
  Cashable
  Casinoly
  Licensat:
  Curacao Curacao
  Weekly Reload Bonus: 50% deri në EUR 500
  Min Depozita: EUR 20
  Bast: 8x
  Rishikim

  Karakteristika

  • Easy To Use Casino
  • Good selection of games
  • Chat live
  • Reputacion i mirë

  Finding the best results for you