sq

25% Bonusi Ringarkohet në Instabet

Instabet
Instabet Përditësuar së Fundmi: 13.02.2024
Llojet bonuseve: Bonusi Ringarkohet Deposit Bonus For Existing Players Ofertat e regjistrimit të basteve Low wagering bonuses
Kushtet e Bonusit
 1. The highest bonus amount available is $500 USD.
 2. To be eligible for withdrawal, the bonus necessitates a rollover requirement of 10 times (10x), while the original deposit requires a rollover of 1 time (1x).
 3. Claim this bonus by entering the promo code "instabet25" at the cashier.
 4. This bonus can be claimed up to 3 times per day.
 5. The Terms and Conditions of Use, along with the General House Rules, are applicable.
USD 500

Bonusi maksimal

USD 50

Min Depozita

10x

Bast

instabet25

Kodi Bonusit

Pros

 • Low wagering requirements
 • Lots of Promotions
 • Good Bonuses
518 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Prill

10 herë në shumën e bonusit

Bast

Si të marrësh pjesë
• Regjistrohu në Instabet
• Përdor mënyrën tënde të preferuar të pagesës për të realizuar depozitën tënde të parë (USD 50 ose më shumë),
• Kërko bonusin tënd të mirëseardhjes 25.00 deri në USD 500.

Shqyrtime të lojtarëve të 25% Bonusi Ringarkohet

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Faqet e Basteve

A ka funksionuar bonusi për ty?

Instabet Bonuset

Shqipëri
Cashable
Instabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në USD 1000
Min Depozita: USD 50
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Low wagering requirements
 • Help available 24/7, even via phone!
 • Good Bonuses
Shqipëri
Cashable
Instabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonusi Ringarkohet: 25% deri në USD 500
Min Depozita: USD 50
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Low wagering requirements
 • Lots of Promotions
 • Good Bonuses
Shqipëri
Cashable
Instabet
Licensat:
Curacao Curacao
Refer a Friend Bonus: 200% deri në USD 200
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

 • Reputacion i fortë online
 • Luaj në desktop dhe mobile
 • Drejtuar nga një emër i besuar
Shqipëri
Cashable
Instabet
Licensat:
Curacao Curacao
Registration Bonus: 25 USD deri në USD 25
Bast: 20x
Rishikim

Karakteristika

 • Unique custom bonus perks for players
 • Ndërfaqe e Rregullt dhe e Lehtë në Përdorim
 • Promocione fantastike për lojtarët e rinj

Kemi kopjuar tashmë këtë kod promo në të cilin mbajtësit e informacionit tuaj

Tani mund të shkoni në faqen e lojërave të fatit dhe t'i përdorni. Të keni argëtim!

I afërt