100% Bonus i Mirëseardhjes në Tipwin

Tipwin
Tipwin Përditësuar së Fundmi: 05.01.2024
Kushtet e Bonusit

100% Welcome Bonus up to 100 EUR - Claim your Bonus Now. The minimum odd per ticket included in calculating the rollover is 1.80.

In case that the bonus is not automatically granted after it's claimed, please contact [email protected].

The responsible department will review the case and respond accordingly.

EUR 100

Bonusi maksimal

EUR 10

Min Depozita

7x

Bast

Pros

  • Modern, mobile-friendly online casino
  • Good selection of games
  • Several languages, currencies and payment methods
737 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Mars

7 herë në shumën e bonusit

Bast

Si të marrësh pjesë
• Regjistrohu në Tipwin
• Përdor mënyrën tënde të preferuar të pagesës për të realizuar depozitën tënde të parë (EUR 10 ose më shumë),
• Kërko bonusin tënd të mirëseardhjes 100.00 deri në EUR 100.

Shqyrtime të lojtarëve të 100% Bonus i Mirëseardhjes

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Faqet e Basteve

A ka funksionuar bonusi për ty?

Tipwin Bonuset

Shqipëri
Cashable
Tipwin
Licensat:
MGA MGA
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 10
Bast: 7x
Rishikim

Karakteristika

  • Modern, mobile-friendly online casino
  • Good selection of games
  • Several languages, currencies and payment methods

Kemi kopjuar tashmë këtë kod promo në të cilin mbajtësit e informacionit tuaj

Tani mund të shkoni në faqen e lojërave të fatit dhe t'i përdorni. Të keni argëtim!

I afërt