sq

100% Bonus i Mirëseardhjes në Paripesa

Paripesa
Paripesa Përditësuar së Fundmi: 01.02.2024
EUR 100

Bonusi maksimal

EUR 1

Min Depozita

5x

Bast

Pros

  • Lots of Promotions
  • Multiple Deposit Methods Including BitCoin
  • Great Welcome Bonus
  • Several languages, currencies and payment methods
844 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Prill

5 herë në shumën e bonusit

Bast

Si të marrësh pjesë
• Regjistrohu në Paripesa
• Përdor mënyrën tënde të preferuar të pagesës për të realizuar depozitën tënde të parë (EUR 1 ose më shumë),
• Kërko bonusin tënd të mirëseardhjes 100.00 deri në EUR 100.

Shqyrtime të lojtarëve të 100% Bonus i Mirëseardhjes

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Faqet e Basteve

A ka funksionuar bonusi për ty?

Paripesa Bonuset

Shqipëri
Cashable
Paripesa
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në EUR 100
Min Depozita: EUR 1
Bast: 5x
Rishikim

Karakteristika

  • Lots of Promotions
  • Multiple Deposit Methods Including BitCoin
  • Great Welcome Bonus
  • Several languages, currencies and payment methods

Kemi kopjuar tashmë këtë kod promo në të cilin mbajtësit e informacionit tuaj

Tani mund të shkoni në faqen e lojërave të fatit dhe t'i përdorni. Të keni argëtim!

I afërt