25% Bonus i Mirëseardhjes në BetNow

BetNow
BetNow Përditësuar së Fundmi: 19.01.2023
Kushtet e Bonusit To claim your 25% bonus insert promo code BN25 when making your initial deposit. Min. $50 deposit required and max. bonus is $500. 5X rollover.
500 USD

Bonusi maksimal

50 USD

Min Depozita

5x

Bast

BN25

Kodi Bonusit

Pros

  • Range of payment options
  • Fast and reliable payment methods
982 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në May

5 herë në shumën e bonusit

Bast

Si të marrësh pjesë
• Regjistrohu në BetNow
• Përdor mënyrën tënde të preferuar të pagesës për të realizuar depozitën tënde të parë (50 USD ose më shumë),
• Kërko bonusin tënd të mirëseardhjes 25.00 deri në 500 USD.

Shqyrtime të lojtarëve të 25% Bonus i Mirëseardhjes

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Faqet e Basteve

A ka funksionuar bonusi për ty?

BetNow Bonuset

Shqipëri
Cashable
BetNow
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 100% deri në 300 USD
Min Depozita: 20 USD
Bast: 15x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

  • Faqe miqësore për mobile
  • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
Shqipëri
BetNow
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 25% deri në 500 USD
Min Depozita: 50 USD
Bast: 5x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

  • Gamë e opsioneve të pagesës
  • Mënyra të shpejta dhe të besueshme pagese