160% Bonus i Mirëseardhjes në Dafabet

Dafabet
Dafabet Përditësuar së Fundmi: 12.02.2024
Kushtet e Bonusit
 1. To be eligible, initiate a deposit of at least RM30 (1 mBTC).
 2. This offer is exclusive to account holders using the RM currency. If you do not have an RM currency account, kindly contact Customer Support for promotion details in your currency.
 3. The USDT First Deposit Bonus is accessible for account holders using the USDT currency, and it is applicable only to those from Malaysia as their registered country.
480 MYR

Bonusi maksimal

30 MYR

Min Depozita

10x

Bast

DSFDB160MYR

Kodi Bonusit

Pros

 • Licensed & Reputable Bookie
 • Fun, themed experience
766 lojtarë

Ne ndihmuam në marrjen e këtij bonusi në Mars

10 herë në shumën e bonusit

Bast

Si të marrësh pjesë
• Regjistrohu në Dafabet
• Përdor mënyrën tënde të preferuar të pagesës për të realizuar depozitën tënde të parë (30 MYR ose më shumë),
• Kërko bonusin tënd të mirëseardhjes 160.00 deri në 480 MYR.

Shqyrtime të lojtarëve të 160% Bonus i Mirëseardhjes

(0 Rishikimet)

Be the first to leave a review

No one has reviewed this bonus yet

Share your experience with us about this offer and help other users make their choice!

Shkruan një shqyrtim

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerësoni këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Faqet e Basteve

A ka funksionuar bonusi për ty?

Dafabet Bonuset

Shqipëri
Cashable
Dafabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 160% deri në 480 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 10x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Libërtar i licencuar dhe me reputacion
 • Përvojë argëtuese, me temë
Shqipëri
Cashable
Dafabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 60% deri në 3000 MYR
Min Depozita: 30 MYR
Bast: 12x
Rishikim
Kodi Bonusit

Karakteristika

 • Easy to set betting and deposit limits
 • Një gamë e mirë teknikash pagese
Shqipëri
Cashable
Dafabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Kthimit të Parave: 100% deri në 100 MYR
Bast: 1x
Rishikim

Karakteristika

 • Bonuse të pabesueshme
 • Shumëllojshmëri e gjerë e opsioneve të bast-vënies
Shqipëri
Dafabet
Licensat:
Curacao Curacao
Refer a Friend Bonus: 128 MYR deri në MYR 128
Rishikim

Karakteristika

 • Multiple Withdrawal Methods
 • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
 • Regjistrim i thjeshtë përmes e-mailit
Shqipëri
Dafabet
Licensat:
Curacao Curacao
Bonus i Mirëseardhjes: 50% deri në 20 mBTC
Bast: 15x
Rishikim

Karakteristika

 • Slick and easy-to-use
 • Seleksionim i madh i lojërave elektronike dhe kazinove
 • Bonuse mirëseardhjeje të shkëlqyera

Kemi kopjuar tashmë këtë kod promo në të cilin mbajtësit e informacionit tuaj

Tani mund të shkoni në faqen e lojërave të fatit dhe t'i përdorni. Të keni argëtim!

I afërt